Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert hal meg ennyi jo ember?

Miert hal meg ennyi jo ember?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom hogy erre senki nem tudja a megfelelo valaszt, csak tudni szeretnem hogy csak en vagyok-e az az ember aki sokat gondolkozik ezen?!

Egyszeruen nem ertem, annyi ember van aki meg igazan sokra vihetne az eletben! Vannak emberek akiknek hihetetlen szivuk van, egyszeruen nem erdemlik meg azt, hogy meghaljanak, orokke elniuk kene. A legtobbszor pont ezek az emberek halnak meg ido elott.

Pl most is volt az a 3 gyermekes anyuka aki meghalt(Isten nyugasztalja!!). Most kezdett volna igazan elni, 3 babanak adott eletet, es sajnos o ott eletet vesztette, ez annyira szomoru. Biztos vagyok benne hogy egy csodalatos no volt. Nem mellesleg gyonyoru is. Ott volt tavaly a veronai buszbaleset. Egy csapat fiatal.. meg szinte alig eltek. De megis miert haltak meg? Nem gondolnam hogy jo helyen vannak.. itt jobb volt nekik! Annyira sajnalom oket. Vannak azok az emberek akik taplok, bunkok es embertolnel, verik a feleseguket, gyerekeket kinoznak. Ezek miert nem halnak meg??? Miert elnek? Nekik nem kene elniuk!!! Es miert halnak meg az ilyen csodalatos emberek??

Nem tudom erre a kerdesre milyen valaszt varok, egyszeruen csak ki kellett irnom magambol..


2018. jan. 5. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Balesetek, hirtelen elhalálozások mindig lesznek.

Továbbá az hogy jó emberek vagy rossz emberek miként halnak meg nem függ össze, csak a bosszús ember a fájdalmát ilyen módon vezeti le hogy a rosszakra húzza rá a sorsot..

2018. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az életben értelmet keresni felesleges. Az élet igazságtalan, nem lehet ez ellen tenni. Szívszorító, hogy a jólelkű emberekkel ilyen dolgok történnek, de sajnos ezen nem tudunk változtatni, nem érthetjük miért zajlanak így a történések.
2018. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kb. minden másodpercben halnak meg emberek. Éhínségben, öngyilkosságban, arab államokban halálra kövezve értelmetlenül, szülés közben, mészárlásban...

Amit a hírekben látsz csak egy nagyon kis része azoknak az embereknek, akik idő előtt halnak meg. Nem lehet mit tenni - balesetek mindig is voltak, és mindig is lesznek.

Nem kesereghet az ember minden egyes halott miatt, mert akkor az ő balesetük még a te életedet is tönkreteheti.

2018. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden ember meghal, a jók is és a rosszak is, (és előbb utóbb te is,) minél előbb fogadod ezt el annál könnyebb lesz az életed.
2018. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az nagy igazsag hogy nincs osszefugges a jo es rossz emberek halala kozt. Lehet azert gondolom ugy, hogy a jo emberek halnak meg leginkabb mert a hirekben inkabb csak a jo embereket mutatjak be. Az a baj hogy minden halaleset amit megtudok megerint, nagyon erzekeny vagyok ami ellen nem tudok mit tenni. Tudom hogy sajnos folyamatosan halnak meg emberek, es mikozben leirom ezt az uzenetet akkor is biztosan van aki haldoklik.. nehez is ebbe belegondolni. De az elet valoban egy oriasi nagy igazsagtalansag.. hogy aki kemenyen kuzdott az eleteert,a jovojeert annak egyszer csak varatlanul veget er minden. Tudom sajnalni azokat az embereket is akik onkezuleg vetnek veget az eletuknek, de foleg azokat sajnalom akiknek minden rendben volt az eletukben es sajnos tortenik egy katasztrofa. Es ebben az esetben fajdalom hogy meghal az ember varatlanul, de a hozzatartozoknak milyen borzalom lehet.. elkepeszto.
2018. jan. 5. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

Miért ne tudnánk? Sokan tudjuk de sok itteni beszűkült elmével nehéz befogadni.


Nincs már dolguk s kimentik őket.

2018. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is úgy fogom fel hogy távozni ajándék, ki kell érdemelni
2018. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen időszakok amikor “összejön”. Nekem 20-es éveim elején több (egymástól független) ismerősöm is öngyilkos lett. Teljesen “rosszul” voltam lelkileg. Nehéz másképp leírni mint egyfajta kétségbe esés érzése volt hogy ilyen lenne az élet? De elmúlt, eltelt X év, a sebek begyógyultak és átvették a napi egyéb események, tervek élethelyzetek a főszerepet. A halál tőbbszöri tapasztalása szeretteink révén megerőssít engem lelkileg valahol, hogy a vég, annyira nem is lesz szörnyű ;) “oly sok embernek sikerült meghalnia, akkor nekem is fog.”
2018. jan. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!