Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » MSN-ezni akarok, miért szűnt...

MSN-ezni akarok, miért szűnt meg? Felháborító!

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Mert már gyakorlatilag szinte senki nem használta.

Az Iwiw miért szűnt meg? Szintén azért. Ment mindenki a FB -ra.

2018. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

iwiw myvip msn..

már hogy a régi jó dolgokból már nem maradt semmi

2018. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
kár*
2018. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

#2

A myvip fiókomba ma beléptem és még működik.

De törölni már nem tudtam a fiókot, mert egy megszűnt email címmel vagyok beregisztrálva. Azt meg nem lehet ám csak úgy módosítani, írni kell nekik...

Maradjon, elfér.. 10 év múlva megint bekukkantok... :D

2018. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
:D Szuper. Szerintem még egy kriptában is több élet van, mint a myvipen. Pedig a funkcióját ugyan úgy ellátta mint a facebook. Csak akkoriban még kultúráltabb hely volt, mint most a face. Legalábbis ahogy emlékszem. Nem volt ennyi sablonos világfájdalmát bölcs idézetek másolásával kiadó, meg még a kuláját is kiposztoló, napi 5szöri étkezésről képet kirakó, hurkaszájú csöcskidobó..én ezért nem is facebookozok, mert unalmas hogy ezt dörgölik az arcomba. Messengeren beszélek akivel máshol nem tudok, de jó, hogy van még myvip. meglepődtem. Leheljünk bele életet :D
2018. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Multkor azt mondtam egy 19 körüli lánynak, hogy bejelölöm myvipen, de nem értette a viccet. :/
2018. jan. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Az iwiw viszont kár, hogy megszűnt.
2018. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Msn helyett ott a Messenger
2018. jan. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert a messenger sokkal jobb es mar gep sem kell hozza csak az okostelefon, modern vilag imádom.
2018. jan. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Jajj valami kis frusztrált bébirépa lepontozott mindenkit. Szívből kívánom hogy ennél nagyobb öröme ne legyen az életben.

Amúgy "modern világ imádó" gyerek nem azt jelenti hogy mi maradiak vagyunk. Ez inkább nosztalgia. Viszont téged úgy tudlak elképzelni hogy nem is bírnád ki hogy ne ülj élettelenül telefont nyomkodva mert ebben a modern világban megteheted.

Amúgy msn is lett volna telefonra csak a fb kiszorította és már nem fejlesztették olyan szintre

2018. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!