Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha elkezdek beszélgetni...

Ha elkezdek beszélgetni valakivel, kérdezek róla sokat, engem viszont soha nem kérdeznék. Miért?

Figyelt kérdés
Míg engem érdekel a másik, én senkit sem érdeklek.
2018. jan. 6. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok olyan ember van, akik a teljes figyelmet nagyon élvezik, ezáltal is csak a saját mondanivalójukra ill. magukra koncentrálnak, vagyis inkább kapni szeretnek, de viszonozni már kevesen képesek. Pedig a jó kommunikációban az adok-kapok hozzáállás is elengedhetetlen.
2018. jan. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert sok ill. magukra adok-kapok mondanivalójukra kevesen képesek. Pedig a jó olyan ember van, akik a figyelmet is csak a az hozzáállás is koncentrálnak, vagyis inkább élvezik kapni nagyon, ezáltal szeretnek, elengedhetetlen de viszonozni már saját teljes kommunikációban.
2018. jan. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a másik oldalon vagyok, engem szoktak mindig mindenről kérdezgetni, amit furcsállok is, mert olyan íze van a dolognak, hogy faggatóznak, ki akarnak szedni belőlem minden infót, hogy aztán egy jót pletykálhassanak rólam, hogy kinevethessenek. Én mindig erre gondolok ilyenkor.

Én pont ezért nem is szoktam másokat kérdezgetni, csak általános témákról beszélgetek a munkatársaimmal például, mert nem akarok tolakodó lenni.

2018. jan. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert az emberek szeretnek magukról beszélni.

Beszélj te is magadról, ha témába vágj, mondj el te is egy sztorit. A másokat kérdeztetés csak ideig-óráig jó stratégia magában.

2018. jan. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
45%-os válaszoló (első, majd még pár), egészségedre az italokat ;)
2018. jan. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igy jon ki a lepes. Rajottem sokaig en sem kerdeztem senkitol semmit - tehat nehezen alakult ki kapcsolatom, baratsag stb.

Mostani munkam reven felszabadultam nyitottabb batrabb lettem, tobbet kerdezek mar enis masoktol, kimerem fejezni erdeklodesemet.

2018. jan. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl sokat kérdezősködsz és nem hagysz lehetőséget a beszélgető partnerednek. Néha érdemes kicsit csendben várni, nem mindig csak beszélni.
2018. jan. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 ilyen ember van aki valóban érdekel. Nem tudom hogy csinálod, hogy téged mindenki érdekel...
2018. jan. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tolakodó módon kérdezgetek csak módjával. Magamról pedig azért nem kezdek el beszélni mert arra meg azt hiszik flegma vagyok aki csak magáról akar beszélni s az ilyeneket meg mindenki kerüli.
2018. jan. 6. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!