Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebben van valami furcsa?

Ebben van valami furcsa?

Figyelt kérdés
Szeretek elmenni egy olyan helyre, ahol egy kicsit távolabbi ismerősöm lakik még akkor is ha nem találkozunk. Olyankor nem állítok be hozzá persze váratlanul mert az pofátlanság lenne, csak sétálgatok egyet azon a békés, nyugis falusias környéken, ahova amúgy jó dolgok kötnek miatta. Szeretem azt a helyet így egyedül ott mászkálni is szeretek. Ebben van valami furcsa?
2018. jan. 7. 09:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Szoktunk találkozni is de nem mindig amikor arrafele járok
2018. jan. 7. 09:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehát miatta mész el? Tényleg furcsa.
2018. jan. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, Fejér megyei vagyok és szeretem a Vas megyei tájakat(laknak ott rokonok), de nyilván nem megyek be hozzájuk tök váratlanul én se.
2018. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Nem tudom megmagyarázni a furcsaság okát, de érdekes, olyan kihívó ez a megnyilvánulás. Talán honvágy, az emlékek miatt van ez, egy elképzelt világot szeretnél továbbéltetni ezzel, ilyen környezetben éreznéd továbbra is jól magad. Erről a következő szám jutott eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=i5h4zrOuwLU

2018. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!