Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok önmagam lenni...

Miért nem tudok önmagam lenni máshol?

Figyelt kérdés

Csak itthon tudom önmagamat adni.Sok ember kihasznált már az életem során és nem nagyon tudok bízni senkiben,alig van olyan ember akit kedvelek sőt,családomon senki mást..a suliba nem tudok önmagam lenni,meg úgy sehol máshol..

Mi lehet ennek az oka,hogy javitsak ezen?az aki volt ilyen helyzetben írna valami hasznos tippet?


2018. jan. 7. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindannyian igy vagyunk vele. Felnotte valas velejaroja hogy idegen helyen “viselkedunk”.
2018. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is visszafogott vagyok a munkahelyemen. Mondjuk így is sokan a szájukra vesznek, elég gedva egy társaság. Van 3-4 ember akikkel értelmesen el lehet beszélgetni, a többi csak szidja a másikat meg intrikázik. Velük nem tudok önmagam lenni és nem is akarok. Köszönök (már aki fogadja, annak), ha hozzám szólnak röviden válaszolok és ennyi. Amúgy meg beszédes vagyok, ha tudom, hogy normális emberekkel van dolgom.
2018. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is. Önbizalomerősítésről szóló könyv, gyakorlat, valamilyen küzdősport tanulása, többet lenni közösségben és ott megszólalni (vállalva a kezdetleges nehézséget), kb. így sikert lehet elérni.
2018. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben átérzem a helyzeteteket kedves kérdező és kettes. Munkahelyen sokkal inkább merevebb vagyok, kevésbé nyílok meg (azért próbálkozom), a barátaimmal viszont nagyon oldott mindig a hangulat, önmagam lehetek. Szerintem amúgy valahol ez a normális, sőt, több elönnyel is jár. A munkahelyi kollégákban ugyanis nem tanácsos megbízni, így jobb, ha csendesebb vagy, esetleg felszínes témákról beszélgetsz.


Ha szeretnétek róla bővebben beszélgetni nyugotan küldjetek privátot.


24F

2018. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!