Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki egy szakot ott hagyni,...

Ciki egy szakot ott hagyni, majd atmenni egy teljesen masra, majd vissza?

Figyelt kérdés

Jog,Eü,jog

Nem igazan jott be az egeszsegugy.

Jogi evem alatt eleg nagy lelki nyomas alatt voltam es besokalltam. Ezert kerestem mast,de aztan kiderult hogy az nem az en palyam

Ezek utan ciki visszamenni?

Ha ti egy ilyet lattok,vagy hallotok akkor mit gondoltok?

Illetve 21 evesen mar a lakasra,autora kene gyujtenem vagy meg tanulhatok?

Merz anyuekkal elek es folyton szajkozza hogy lakasra kene gyujtenem mar nem egyetemen ellebecolni az idot.

Pedig en egyaltalan nem ellebecolas miatt jelentkezem (foleg hogy levelezore megyek..munka mellett)

Rosszul erzem magam emiatt. Hogy mas 2,5 ev mulva mar hol fog tartani,en meg csak akkor diplomazok.


21/L


2018. jan. 7. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ne stresszelj ezen, csináld, amit tudsz.
2018. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az új csoporttarsaidnak errol abszolut nem kell tudniuk, emiatt ne aggodj, h ok kineznenek-furan neznenek emiatt :)


Ez igy picit tenyleg szokatlan, illetve en meg nem hallottam ilyet, de egy diploma utan egy teljesen mas teruleten is diplomat szerzo, illetve egy szakot felbehagyo es masba kezdo embereket en magam is ismerek jo nehanyat.


A szuleid lehet picit meg vannak ijedve, hogy azt latjak, hogy nem talalod a helyed, de remelhetoleg ha magadra talalsz megint, megnyugszanak ok is


Ne a multon bankodj es a jovon szorongj. Csak a jelenre, az epp aktualis celra figyelj.

Ha szorongsz azon h nem itt kene tartani az elvesz egy csomo kapacitast a jelenrefigyelestol

Hajra :)

2018. jan. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a tanulásnál pont a jövőre kell figyelni. Viszont a múlton már nem tudsz változtatni. Fogadd el a jelenlegi helyzetet, mint kiindulópontot (úgysem tudsz mást tenni), és ebből hozd ki a lehető legtöbbet.
2018. jan. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, arra figyelj, hogy félévrid azért maradjanak.

Nincs abban szerintem semmi kivetnivaló, hogy más szakot is megnêel, kipróbálsz, de előbb-utóbb döntened kell. Egy seggel egy lovat ülünk, csak meg kell találni azt a bizonyos lovat. :)

2018. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyad szerint szakma nelkul, minimalberbol hogy es mennyi ido alatt fogod te a lakasra/ autora valot osszegyujteni?
2018. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta menjek aldiba dolgozni.
2018. jan. 9. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
rettenet. igyekezz minél hamarabb diplomát szerezni és elmenni otthonról, mert nagyon ostoba a lakótársad.
2018. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!