Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Posztert hol tudok venni,...

Posztert hol tudok venni, illetve csináltatni? Mit kell ezekről tudni? Hogyan válasszak?

Figyelt kérdés

Egy posztert szeretnék szerezni (venni, csináltatni), de elég ritka sztárról volna szó, illetve nem ritka, csak nem találtam róla posztereket. Nem egy focicsapatról, ami minden második boltban ott van, hanem Anna Kendrickről.

Néztem pár oldalt, de alig a falig, hogy van valami. [link]


Amazonon ezt találtam, de nem tudom kiválasztani, hogy melyik legyen. Hogyan válasszak?

Ha egyéb ötlet van arra, hogy hogyan tudnék ilyet szerezni, akkor köszönöm.

Ha nem találok, akkor muszáj lesz csináltatnom, de az majd egy újabb kérdés lenne.


2018. jan. 8. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Anna Kendrick nem egy igazán nagy sztár, sőt... de ízlések és pofonok, ahogy mondani szokás.


Ha mindenképp szeretnél róla posztert, akkor keress egy megfelelő képet róla. Itt nem csupán a látványnak kell megfelelnie, hanem minél nagyobb felbontásúnak kel lennie a képnek!

Célszerű számítógépen intézni, mert telefon, tablet besokallhat a nagy fájlmérettől. A google keresőben miután beírtad a nevét: Anna Kendrick a képeknél állítsd be az eszközök menü alatt, a képméretet. Javaslom a 20 Mp felettit. (kb. 20-25 darab lesz a végeredmény)

Nem biztos, hogy a google hajlandó ekkora képet megnyitni, akkor a linken megnézed az oldalt és megpróbálod letölteni a lehető legnagyobb felbontásban (4-5 ezerszer 4-5 ezerszeres). pl. 8K felbontásban: [link]

resolution=1440x2560


Ezt a fájlt elviszed egy fénymásoló szalonba, nyomdába és megmondod jó nagy posztert szeretnél! Ők elregélik a lehetőségeket. Te választasz, ők kinyomtatják.

(egy vidéki kis fénymásoló nem tud, mit kezdeni a kéréseddel)

Ha messze laksz minden nyomtatási lehetőségtől, akkor interneten is lehet posztert rendelni. Sok ilyen oldal van.

Pl:

[link]


Végiglépkedsz a megrendelési folyamaton, ahol feltöltöd a fájlt (képet), majd fizetsz vagy utánvét kéred és megkapod postázva a kész posztert. (nem kell félni, nem hajtják össze, keménypapír hengerben kapod)


Mindenképp készülj fel arra, több ezer forintba fog fájni!

2018. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 61karcsi válasza:

Én velük csináltattam:


LaCasaDecor«lacasa@lacasadecor.hu»


a webárúházban regisztráltam és minden ment .


meg vagyok elégedve velük

2018. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!