Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vessek ennek véget? Ez...

Hogyan vessek ennek véget? Ez mitől van? Mostanában mindenen nevetek.

Figyelt kérdés
Nem akarok de akkor is elkezdek röhögni. Mondok pár példát. Az iskolába nyitva az ablak és a beszűrődő zajokon, kihívott felelni a tanár röhögő görcsöt kaptam, vagy nézek egy embert vagy a tanárt vagy barátomat és találok rajta valami vicceset és kinevetem vagy órán eszembe jutna bugyuta dolgok és nevetek rajtuk és nem tudom kontrolálni magam. Vagy a legrosszabb hogy sétálok haza és elkezdek nevetni, a semmin fel röhögök. Kérlek adjatok valami tanácsot. Miért vagyok ilyen bugyuta gyerekes? De amugy sose voltam ilyen most egy pár hónapja vagyok ilyen és borzalmas. (És a körülöttem lévőket is idegesítem) Helyesírási hibákért elnézést.
2018. jan. 8. 19:38
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
Ez olyan fordított depressziónak tűnik. Nem tudom, hogy a szakirodalom ismer-e ilyet, de a patológiás búskomorság is ilyen indokolatlan.
2018. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért 1 doki megnézhetne
2018. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez csak azért furcsa számodra, mert nem ilyenek az emberek, a felnőttek. Gondolj, arra mennyi baleset történik nap mint nap, mennyi éhező van afrikában, és néz híradót minden nap, járj el a kórházakba, baleseti helyszínekre.

Ébredj fel ez a világ nem azért van, hogy te itt vihorász, légy már komoly felnőtt és dolgozz amíg kifordul a beled.

2018. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itt a baj, hogy azon is nevetek ha meglátok egy molettebb alkatú nőt vagy ha a hiradót nézem nekem valami kiszurja a szemem amin tudok neveni
2018. jan. 8. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!