Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakinek van fogalma róla...

Valakinek van fogalma róla hová tűnt a youtuber Ehssty Smink / Ehssty? 2 éve semmit se posztolt se facebookra se youtubera. Mi történt vele?


2018. jan. 9. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Régen én is követtem őt, sajnálom, hogy se szó se beszéd eltűnt. Elvileg még mindig a Pink Pandánál dolgozik, aztán ki tudja.
2018. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%
Ez engem is érdekelne. Ő volt az első youtuber akit elkezdtem nézni, és nagyon megszerettem. Mi lehet vele?
2018. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
szerintem nagyon izlestelen huzas a reszerol, hogy a nezoit igy cserbenhagyva eltunt a semmibe! nem az a baj, hogy mar nem videozik, hanem hogy se szo , se beszed abbahagyta, es semmilyen hirt nem ad magarol. szerintem ez gaz. oke, lehet mondani, hogy nem tartozik senkinek elszamolassal, de a "rizslabdacsok" csak addig voltak neki jok, ameddig hypeoltak a bena videoit? :D en mondjuk ot sosem szerettem, sot, kifejezetten ellenszenvesnek tartottam, ugyhogy nekem egyaltalan nem hianyzik.
2018. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen .. Móni is elköszönt igaz ő ezt két darab Titanic film hosszúságú videóval tette :D de LEGALÁBB ELKÖSZÖNT.


Eszti se nem köszönt el se nem írt semmit, hogy most mi van. Eleinte úgy voltam hogy tuti szakított a pasijával, majd jön és elmeséli. Aztán eltelt egy csomó hónap, most már év és SEMMI.


Legalább egy facebook posztot írt volna, hogy bocs, nem jövök vissza.


Meghalni nem halt meg, mert arról tudnánk.


Nem volt tőle szép így lelépni, és


DE IGEN! Tartozik magyarázattal, mert néztük a videóit és ő ebből pénzt és ingyen termékeket kapott. Ha MI nem vagyunk ő sem jutott volna el eddig sem.


Rejtély mi van vele. Legalább írna valamit..

2018. jan. 14. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet meghalt
2021. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem halt meg.
2021. jan. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem amúgy,hogy jól van, de rakott ki azóta valamit?
2021. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!