Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 3hét Budapesten, mit kezdjek,...

3hét Budapesten, mit kezdjek, mit kezdenetek?

Figyelt kérdés

6hetente van 3hetem Budapesten amikor egyaltalan semmi dolgom sincs.

Igazabol sokkal inkabb unalmas mint pihenteto, 4fal kozott vagyok egesz nap mert semmihez sincs kedvem, csak azt varom, hogy teljen az ido.

Ti mit csinalnatok?


2018. jan. 11. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Végig járnám az összes múzeumot.
2018. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem egy olyan kellemetlen probléma :D. De azt csak te tudhatod mit csinálnál szívesen. Mik tartoznak az érdeklődési körödbe?
2018. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Színház, múzeum, parkok, fotózás, olvasás-rajzolás a szabadban, mozgás, egyszerűen bóklászni, biciklizni, ezek mind kikapcsolnak és feltöltenek egyszerre:)
2018. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Miért jársz 6 hetente Bp-re, ha nincs semmi dolgod? 3 hétig (!)? Ezt kifejtenéd?

Amúgy ez így időpocsékolásnak tűnik, ha komolyan 3 hétig nem tudsz magaddal mit kezdeni

2018. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindenhova ment a zold.

Az erdeklodesi korom mar szinte teljesen elfogyott mert kiprobaltam azt amiket mindig is akartam.

Muzeum soha nem jutott eszembe, de raneztem mik vannak es talaltam is, bar inkabb az aktiv kikapcsolodas, sport..

2018. jan. 11. 23:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert dolgozom es igy van szabadnapom
2018. jan. 11. 23:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne menj akkor
2018. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7es muzeumra gondolsz? Talaltam ami tenyleg erdekel is :)
2018. jan. 12. 01:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Én időnként úsznék, majd áztatnám magam egy gyógyfürdőben. Aztán olvasnék egy napágyon.

A múzeum is jó ötlet, meg elmennék olyan programokra, amiket aktuálisan hirdetnek..

2018. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!