Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lesz valaki kocka?

Mitől lesz valaki kocka?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Számomra attól, ha többet ül a gép előtt, mint egy átlag ember. A szabadidejét ott tölti el, fontosabbnak tartja a pc/laptopot, mint mondjuk a barátait, családját.
2018. jan. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

Nem a számítógép/videójátékfüggő jelenti a kockát szerintem..

Olyan embereket képzelj el, mint pl az agymenőben.

Mondjuk jók matekban vagy valami hasonlóban, fejben amőbáznak órán, értenek a számítógéphez, nem nagyon járnak társaságba, esetleg képregényeket is gyűjtenek..ezek a tipikus példái a szememben

2018. jan. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
#1 mi számít átlagon felülinek mimor manapság már teljesen megszokott higy az emberek órákat lógnak favebookon/instán/twitteren?
2018. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy három éle egy pontban találkozik.
2018. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Arról a kockáról beszéltem, aki csak játszik egész nap szinte... Mert az normális?
2018. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Miért az mennyivel normálisabb aki egésznap a facebookon lóg? Annak sincs több élete, az élete értékét meg lájkokban és hozzászólásokban méri. Szerintem mindegy hogy játékkal vagy élettelen telefonpötyögtetéssel pazarolja el az ember az életét, mindkettő egyforma a szememben
2018. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt egy jó idézet valahol: "Kocka az, aki ugyanannyit gépezik mint mi, csak nem szeretjük"
2018. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!