Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt miért kamuzik mindenki?

Itt miért kamuzik mindenki?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a kérdéseket, válaszokat és itt mindenki több száz ezret keres, diplomás, mernok, orvos...:D Szerintem ezeknek a fele sem igaz :D
2018. jan. 12. 09:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%
Én csak röhögni járok ide, a diplomások közé. :D
2018. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Vagy csak ok ernek ra munkaidoben gyakorizni, mert a tobbiek epp osszeszerelnek valamit egy futoszalagon 120 nettoert. Esetleg alszanak ejszakas utan. Te szabin vagy vagy munkanelkuli?
2018. jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
Anonim oldalon mindenki annak adhatja ki magát, akinek csak akarja. Viszont itt nem az a fontos, hogy ki milyen, hanem, hogy mennyire hasznos a kérdésre adott válasza. Én már nem akadok fenn a kamusokon, szórakoztatóak tudnak lenni... :D
2018. jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
47%

Névtelen oldal, ha valaki kamuzik az szerintem azért teszi mert provokálni akar másokat, de az biztos hogy sokan olyan szerencsétlenek az életben, hogy ide járnak sikeresnek hazudni magukat. Meg persze a nők 89%-a pattanásos 12 éves látensmeleg aki nőnek kiadva magát mások fütyijét szeretné nézegetni.

De én is már csak röhögök az ilyeneken és persze egyből jelentem a gyanús dolgokat. Szerencsére vannak itt normális komoly válaszolók is, akik értelmes válaszokat adnak és hiteles a véleményük

2018. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Ennél már csak az jobb mikor 13-14 évesek adnak tanácsot szerelemből/életből/bölcsességből felnőtt embereknek.:D Mindig elmosolyodom ilyenkor. (Akkor még ne is beszéljünk arról mikor írják hogy "13/férfi" :DDD)
2018. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%
Én szórakozni járok ide, sokszor vicces dolgokat olvasok itt. Amúgy én egy lottónyertes milliárdos vagyok ;)
2018. jan. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
34%
Tudom melyik kérdés miatt írtad ezt ki. A gyerekvállalás kategóriában a családok összbevétele. :) Ott számomra is érdekes, hogy az egyik oldal hű, de gazdag, míg a másik állandóan kérdezi, hogy hogy oldja meg a munkát a gyerekekkel, vagy pedig mire elég a gyes, illetve a szokásos mikor jön a családi pótlék.
2018. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%
Én az "Akinek a térde kalácsa ormótlan, azt feljelentem, akinél meglátom, hogy krumpli van, azt feljelentem, akinek kalapja van, de nekem nincs, azt feljelentem"-féle alakokon derülök. :D
2018. jan. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
17%
Fiam! Nem kell mindent elhinni, ami itt le van írva, szűrjed az infót. Vannak benne hasznosak, és baromságok is. Üdvözlettel: A pápa
2018. jan. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

"Szerintem ezeknek a fele sem igaz"

Ott a kulcsszó: szerinted.


Persze, nyilván van kamu is, de azért nem minden kamu amit te nem te nem tudsz felmutatni.

De azok a kérdések nem is érdekelnek, ahol a válasz attól függ hogy valakinek mi a végzettsége vagy mennyit keres. Ott már a kérdéssel is gond van, így tök mindegy ki mit válaszol.

2018. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!