Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges megnyugodni?

Hogyan lehetséges megnyugodni?

Figyelt kérdés
Az életem romokban. Aludni sem tudok hetek óta, egész éjjel forgolódok. :(

2018. jan. 12. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosan mi a baj?? Mitől érzed ilyen menthetetlennek az életedet??

Privátban is mesélhetsz, ha akarsz. Elsősorban leginkább az tudna megnyugtatni szerintem, ha kicsit kipanaszkodnád magad.

2018. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Mit jelent az hogy az eleted romokban?


Talan ert egy baleset es kiderult hogy a hatralevo eletedet toloszekben kell tolteni?

Vagy hitelcsapdaba kerultel a harom gyerekeddel, viszik a fejetek felol a hazat es mennetek kell az utcara?

Vagy a ferjed (vagy anyad apad, gyereked) agyverzest kapott es innentol csak fekudni tud, es neked kell amig el gondozni?

Vagy kozolte veled az orvosod hogy rakod van a methetetlen es operalhatatlan stadiumban szoval keszulj fel a legrosszabbra?


Amennyieben nem ilyen komoly dologrol van szo, biztos vagyok benne hogy a helyzet megodhato. Keresd a megoldast, es legyel turelemmel.

Egyebkebt amit az ember hosszu eveken at csesz el, azt nem lehet am marol honapra megjavitani.

2018. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát vannak légzéstechnikák, de ha ilyen szintű, és nem tudsz aludni, akkor menj orvoshoz (esetleg kérj tőle valami altatót, vagy nyugtatót), mert ez nem tesz jót a szervezetednek.
2018. jan. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Söpörd ki életed építési törmelékeit ágyadból s tudsz aludni...magyarul rendezzed s ennyi...hmm.
2018. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, én se tudom, hogy mitévő legyek, de a legjobb tudásom szerint harcolok, hogy kijöjjek a sz@..ból. Én csalók, bűnözők miatt nagyon durva adósságcsapdába kerültem, maximálisan kihasználtak és kisemmiztek, ha nem találok megoldást hónapokon belül utcára kerülhetek.
2018. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!