Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapesten a KRAFT-ba jarnak...

Budapesten a KRAFT-ba jarnak emberek? Nepszeru szorakozohely vagy csak ugy 1-2 emberke leng a tancteren? Erdemes oda menni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet lepontozni de szerintem tipikus "tenyérbemászó" szórakozóhely.


Menj el és nézd meg ha akarod, felkapott hely, celebek járnak oda.


iszol valamit, 4.000, szóval gondolhatod.


Mondjuk én nem voltam csak hallottam róla, de szerintem 10 perc után kisétálnék.

2018. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én már voltam, de én is megerősítem az elsőt :D általában sokan vannak, de az emberek általános összetétele a pénzéhes golddigger r-bancok meg a bmw kulcsot pörgető csávókák...:D meg persze van a köztes réteg, aki azért van ott, mert kicsit ebbe a kultúrához akar tartozni, csak épp a saját piáját nem tudja kifizetni, nem hogy még meghívjon ott pár csajt, akik erre várnak XD
2018. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"golddigger r-bancok meg a bmw kulcsot pörgető csávókák"


kb. erről beszéltem.


De nekik biztos jó, ezek az emberek megtalálják egymást.

2018. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Képnutató senkik és k.vák helye. Az igazi pénzes réteg nem jár ilyen lúzerek közé :,D
2018. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hova jar az igazi penzes reteg
2018. jan. 15. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem például van egy ismerősöm, aki az alterego-ba jár, ahova a transzik szoktak...hozzá ugyan semmi köze ennek, ő mégis ott bulizik...biztos azért, mert ez nem annyira mainstream, ide nem járnak az álgazdagok se, mert ugye széles körben ciki, ők meg népszerű helyet keresnek, amiről jó dicsekedve beszélni, hogy "ott voltam tegnap este". :D


de visszatérve ismerősömre, fiatalabb korában is ugyanez volt. amikor még nagyon fiatal volt, 15-18 éve, akkor a mekibe jártak a haverjaival. utána mikor a mekibe is elkezdett járni szinte mindenki, akkor átszoktak az ilyen komolyabb éttermekbe, john bull pub-ba meg hasonlók :D 15-16 évesen...mivel ilyen helyekre az "egyszerű ember" nem járt...pláne nem fiatalon :D

2018. jan. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!