Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért váltam ennyire depresszi...

Miért váltam ennyire depresszióssá? Semmi boldogság nincs az életemben.

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, még tanulok, a jegyeim jók. Hobbim jelenleg nem nagyon van. Barátaim vannak, kb. minden héten legalább 1x eljárunk szórakozni stb..

Viszont semmi nem vidít már fel, de tényleg nem is tudom utoljára mikor voltam boldog. Nincs semmi boldogság az életemben.. Hogy jussak ki ebből? Barátnőre sincs szükségem,mivel egy valakit szeretek, viszont ő nem szeret engem... Kész vicc ez az egész. És tudom jönni fognak majd az olyan válaszok hogy húú irigyellek, hogy csak ennyi problémád van stb..

De nem érdekel,nekem most ez is sok problémát jelent. Eddig nem voltam depressziós, de most úgy érzem az vagyok, mit tehetek ellene?


17/f


2018. jan. 13. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj és becsüld meg, hogy vannak barátaid! Próbálj minél több időt tölteni a társaságukban, jól érezni magad velük. Benned biztos van valami, ami megfogja az embert, viszont rám szinte rám se néznek.
2018. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sportolj, javítja a közérzetet.
2018. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez is lehet probléma, ami neked van. Egy jotanács, az a lány nem lehet neked való, ha nem akar téged, zárd le és keress mást, addig pedig ismerkedj, tanulj, barátkozz.
2018. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig a lány hiány miatt van ez az állapot. Nem csak gizike van...
2018. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, fiú. Fizikai dolgokban nincs mire panaszkodnom, kaja, lakás megvan, fűtve is van, de pl. ma is ahogy telezabáltam magam, most is sírhatnékom van. Reggel kész csoda lesz ha fel bírok kelni. A motivációm az nagyon alacsony, irgalmatlanul le vagyok hangolva. Tudom, hogy a mozgás segítene, de nem bírok erőt venni magamon hogy bármit is csináljak.
2018. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csendes tipus vagy?
2018. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!