Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked mi a véleményed a...

Neked mi a véleményed a következőről?

Figyelt kérdés
Úgy próbálnak pénzt kicsikarni belőled,hogy eljátsszák,hogy segítségre szorulnak,aztán ha megtagadod(úgy hogy csak célzol rá),addig zsarolnak,bűntudatot keltenek míg megtörve adsz nekik,ha meg a sarkadra állsz és nem adsz,akkor meg ömlik a szájából,hogy "milyen szemét vagy,nem segítesz" és hasonlók.

2018. jan. 14. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán mondhatják, van helye nálam is annak a pénznek.
2018. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Undorító csúszómászó dolog, visszaélni mások segítőkészségével. Ha segítesz neki, utána úgy fog járni lejmolni hozzád mint a jó kútra vízért. Ha meg nem, akkor elmond mindennek, csak úriembernek/úrinőnek nem.

Tipikusan a bérkoldusok szokták ezt művelni - jajj, vonatjegyre meg gyógyszerre kell párszáz forint - ha meg nem adsz, elkezdenek kötekedni, fenyegetőzni, valahol meg is támadnak hogy kiraboljanak. Le kell zavarni nekik két egyforma átszállót, amíg szedegeti a fogait, addig is kussol.

2018. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Én senkinek nem adnék pénzt, ha meg átkozódik kiröhögöm és elsétálok. Tudom, hogy egy szánalmas pancser aki azért tart ott ahol, mert csak ennyire képes. Vipera mindig van nálam, tudom is használni, ha megtámadna olyan hurkákat vernék a hátára hogy többet nem kel fel a földről.
2018. jan. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem a családom pont ezt szokta tenni.$zarháziak,csak ennyi.Most,hogy végleg szorul a hurok ismét elkezdtek dolgozni.
2018. jan. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem adok ismeretleneknek pénzt, akármit is mondanak rám.
2018. jan. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is a családom csinálja ezt, csak nem pénzzel
2019. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnak bűntudatot kelteni. És aki lehord mindennek amiért nem adok pénzt (nem mintha lenne miből) annak nem adok a véleményére
2019. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ettől csak megutálom őket. Már túlléptem azon, hogy bűntudatot keltsenek bennem - bár régen tény, hogy sikerült.
2019. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!