Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire "veszelyes", ha egy...

Mennyire "veszelyes", ha egy 17 eves lany Budapesten jarkal a kezeben 400ezer forintos laptoppal?

Figyelt kérdés

Videki vagyok, Pesttol 35 km-re lakom. Egy budapesti boltba rendeltem az uj laptopomat, es ha minden igaz szerdatol/csutortoktol atveheto. Egy gond van: szuleimmel megbeszeltuk, hogy egyutt megyunk erte, de mint kiderult, szerdan el kell utazniuk... Mondtak hogy menjek fel erte gyorsan vonattal hetvegen vagy varjak jovohetig es elmegyek veluk.

Nagyon felek, hogy kilopnak a kezembol vagy valami, ha vonattal mennek.

Keleti es Arena kornyeken mennyire kell “ovakodni” ettol? Tulreagalom? Inkabb varjam meg a szuleimet? Bocsi, hogy ilyen hlye kerdest teszek fel de nagyon regota sporoltam erre a laptopra es alig varom hogy atvegyem, turelmetlen vagyok:(


2018. jan. 15. 14:58
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Rakd bele egy nagy táskába. Ennyi.
2018. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálod. Pont ugyanakkora eséllyel kapják ki a kezedből, mint a táskádat.

Én egyetemi időkben rendszeresen utaztam ilyen távon laptoppal, soha semmi baj nem történt.

2018. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Már tudjuk, hogy egy17éves lány méreg drága vadi uj laptopért megy az arénába, azt kifelejtetted, hogy hány körül mész érte:D
2018. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan mászkálnak Pesten laptoppal a nyakukban, nem leszel feltűnőbb mint más. Nagyon ritkán történik ilyesmi Pesten is, hogy valakinek a kezéből kitépnek valamit. Ráadásul a környék eléggé forgalmas is. Szerezz egy szakadt laptoptáskát, vagy egy akármilyen táskát, vesd át keresztben magadon, és nem lesz semmi baj.
2018. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg egy ismerősödet, hogy menjen veled. Vagy vigyél neki egy nagy szatyrot, zsákot, akármit, ami nem ordítja messziről, hogy mit viszel magaddal. Vagy hát igen... várd meg a jövő hetet.
2018. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Fila táska!

A fekete Fila hátizsák megvéd!

2018. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Vegyél fel rózsaszínü kabátot és egy nagy lidlös bevásárló szatyorba tedd.
2018. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
18%
Nincs valami fiu barátod aki elkísér?
2018. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hátitáskába rakd bele.. És mondjuk ne zárás előtt pár perccel menj érte, hanem mondjuk reggeltől délutánig.
2018. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Rejtsd el a dobozában egy vállon hordható sporttáskába , vegyél a keletinél a Gunboxba KO paprikasprayt az minden ellen jó ...
2018. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!