Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az igazságta...

Mi a véleményetek az igazságtalansággal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pontosabban, ti hogyan reagálnátok, ha egy hozzátok közel álló személy igazságtalanul megvádolna ?
2018. jan. 16. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Kikérném magamnak s ha hagyja, alaposan elmagyaráznám, miért nincs igaza. Illetve rákérdeznék, miért gondolja ezt. Extrém esetben viszont azonnal kihúznám ismerőseim közül.

NAGYON zavar az igazságtalanság, tudom, hogy gyengeség, hogy felkavar, de azt teszi, szerencsére ma már kevésbé vagyok érzékeny, mint régen.

2018. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Mondanám h bizonyitsa be amivel vádol, nem nekem kell az ártatlanságom bizonyitani. Aztán ott hagynám. Utána meg kb hello szia,vagy még annyi sem.
2018. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer engem is megvadoltak igazsagtalanul, es az ugyved apam akkor azt mondta, hogy ha teged en megvadollak hogy peldaul loptal, akkor nem neked kell bebizonyitani hogy nem loptal, hanem nekem hogy loptal.
2018. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi a véleményetek az igazságtalansággal kapcsolatban?

Az a véleményem, hogy az igazságot bizonyítani sokkal nehezebb mint a hazugságot elhitetni.

Apszolut igazság nincs ! Ezért én a korrektségre törekszem és a korrektséget várom el másoktól is.


Pontosabban, ti hogyan reagálnátok, ha egy hozzátok közel álló személy igazságtalanul megvádolna ?

Nagyon nem tetszene ha igazságtalanul megvádolnának. Hogy mit tennék ? Az attól függ, hogy miben, mivel vádolnának.

2018. jan. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Attól függ, ki és mivel és milyen hangnemben. Nem mindegy, hogy azzal vádolnak meg, hogy megettem az utolsó szelet csokit ami félre volt téve, vagy mondjuk azzal, hogy kiloptam 50ezer forintot a családi kasszából. :D
2018. jan. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Tisztáznám magam mindenféleképpen. És persze elvárnék valamiféle bocsánatkérést is.
2018. jan. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
Bizonyíték? Magyarázkodni biztos nem kezdek el hisz ami nem történt meg, ahhoz nincs hozzáfűznivalóm.
2018. jan. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Bizonyítsa be, addig meg kss a neve. De az lenne az utolsó, hogy szoba állnék vele.
2018. jan. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Próbálnám kitalálni a motivációit.

Irigykedik rám?

Régebb óta utál, és most ez ebben öltött testet?

Érdeke fűződik hozzá?

Idegbajos idióta alapjáraton?


Aki előtt megvádol, az előtt próbálnám feltárni a valóságos indítékot, hogy megértse, miért nem lehet hinni annak az embernek.

2018. jan. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs igaza és tudom hogy nincs igaza, akkor bizonyítsa be.

Ha nem tudja, kiröhögöm és elküldöm a 3,14csába.

És az is biztos, hogy többet szóba nem állnék vele, maximum magázódhatnánk, feltéve ha egyáltalán felismerem az utcán. Egy ilyen dolog nagyon tudja rongálni az arcmemóriámat.

2018. aug. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!