Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek (kemény) férfi?

Hogyan legyek (kemény) férfi?

Figyelt kérdés

Tanácsot kérek tőletek, hogy hogyan legyek férfias.

Mit javasolnátok egy tinédzser évei vège felè járó tininek?


2018. jan. 18. 00:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2018. jan. 18. 00:15
 2/12 anonim válasza:
Külső vagy belső?
2018. jan. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Sportolj keményen. A fiam is nyámnyila volt 16 éves koráig, mint egy kislány. Akkor elkezdett gyúrni, most 6 éve jár kondizni heti 5 nap. Igazi férfi lett külsőleg és belsőleg is.
2018. jan. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Tarts szigorú napirendet! Oszd be te az idődet, ne hagyd, hogy elfolyjon..
2018. jan. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg ezt sajnos nem lehet tanulni, erre vagy születsz, vagy nem. Mondhatunk itt akármit, hogy gyúrjál vazze vagy oszd be a napod vagy cigizz, verekedj, csináltass tetkót, beszélj csúnyán, igyál, akármi, ettől nem leszel kemény férfi, max keménykedő, akin látszik, hogy nagy izzadtságszaggal próbálja a világ tudtára adni, hogy milyen rettentő nagyon kemény, meg férfi. Szerintem ne kemény férfi legyél, hanem igazi férfi. Egy igazi férfi pedig elfogadja magát ismeri az erősségeit, a gyengeségeit, a képességeit és nem próbál megfelelni senkinek, hanem egyszerűen olyan, amilyen, nem játssza meg magát. Ha kicsit érzékenyebb vagy, vagy zárkózottabb, abból sincs semmi baj, maximum másféle nők a célcsoportot, mint akiknek a keménykedő majmok kellenek. Szerintem legyél csak olyan, amilyen vagy és idővel megtérül. Mondjuk a gyúrás nem hülye ötlet úgy magában, szerintem eléggé bugyiszaggató lenne egy olyan férfi, aki nagydarab, de vajból van a szíve. :D Én akkor is ennyit tudok mondani, hogy ne változz meg csak azért, mert úgy érzed ezt várja el tőled a világ!
2018. jan. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
56%

Szia!


Nem tudom, hogy külső/belső tulajdonságokra gondolsz, de leírom, hogy nekem mi tetszik egy férfiban (az igazán férfias pasikat kedvelem, 22 éves nő vagyok.) :)


Szeretem, ha egy férfi ad magára. Ergo 1. legyen ápolt (nyilván ne legyen büdös. Sőt, szerintem a legjobb, ha bemész egy drogériába, végigszaglászod a parfümöket, kiválasztasz egyetlen egyet, ami majd a te illatod lesz és illik hozzád (: Személyes kedvencem a Givenchy Gentleman. A fogaidat is ápold, legyen mindig friss a leheleted.)


Nagyon férfias a szép beszédhang. Általában a mélyebb szól szebben, de lehet egy kevésbé mély hangú férfinak is szexi hangja.


Öltözködés. Nagyon fontos! Nem kell ok/alkalom arra, hogy elegáns legyél. :) A pólókat felejtsd el! Hordj inget (nem rövidujjút). Az inget természetesen hordd a nadrágodba tűrve (a nadrág lehet elegáns, de akár farmer is). Hordj övet, hozzá illő cipőt.


Viselkedj férfiasan. Legyél minden nővel udvarias, és alapvetően mindenkivel kedves.

Jó, ha határozott vagy és ismered az illemszabályokat :)


A nők szeretik az ajándékokat. Virágot venni egy nőnek nem ódivatú, nem ciki. Randira hívni egy nőt nem azt jelenti, hogy elhívod magadhoz, esetleg átmész hozzá. Vidd el vacsorázni!


Olvass sokat, legyél nyitott minden témára. Ne az autód jelentse az életedet - gyerekek szerelmesek autókba.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem, tudtam segíteni. :)


22/N

2018. jan. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

“Az igazi férfi mindig egy picit spicces és van egy diszkrét szarszaga.” - Bohumil Hrabal


Emellett egy igazi férfi mindig ügyel arra, hogy a nője minden este tisztességesen el legyen verve! Erre különösen oda kell figyelni, különben elszemtelenednek és olyan hülyeségekkel állnak elő, mint a hatos...

2018. jan. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
72%

Kedves 7. válaszoló!


A kérdező feltett egy kérdést, amire én válaszoltam - természetesen különböző embereknek különböző képe lehet az "ideális" férfiról, nem probléma, ha valaki nem ért egyet a véleményemmel. Leírtam, mert elképzelhető, hogy segíteni tudok vele egy 19 éves fiúnak. Ezt persze majd ő eldönti.


Neked pedig azt tudom tanácsolni, hogy legyél békességben önmagaddal (így a többi emberrel is), és ne gyűlöld azokat a lányokat/nőket, akiknek elvárásai vannak.


További szép estét és minden jót! :)


A hatodik válaszoló

2018. jan. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
69%
Ötösnek nagyon igaza van, és semmiképpen se legyél olyan tucatférfi amilyenek a hatosnak kellenek!
2018. jan. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Legyél okos és határozott, és ne használj parfümöt, az túl sok egy férfinak, elég a dezodor.
2018. jan. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!