Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen extrém helyzetben volt...

Milyen extrém helyzetben volt részed életed során?

Figyelt kérdés
Hülyülést mellőzzük! Köszi

2018. jan. 18. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megrázott az áram egy szarul szigetelt asztali lámpa miatt. Szar volt.
2018. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Határon őrségben a társamra szállt egy marha nagy sas és el akarta ragadni , küzdöttünk velemire elrepült . Láttam 3 éve a keletinél heteken át a bevándorlókat . Kiránduláskor hegyekbe szánkóval siklottunk mikor megtámadtak minket vad kutyák , mákunk volt mert szőlős mellett haladtunk és pár karót kitépve visszavertük őket .
2018. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban hatalmasat szaltóztam egy robogóval. Nem tudom... ilyesmire gondoltál?
2018. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hét éves lehettem, balesetünk volt az autóval a Bükkben, tél volt. Könnyebb sérülésekkel megúsztuk. Az volt a szerencse, hogy az autó nem pörgött le a mélybe a fák közé. Pedig apám jól vezetett mindig és nem ügyeskedett.


Huszonévesként, félálomban órákat gyalogoltam az éjszakai erdőben, nem tudtam aludni (vendégház). Az úttest mellett sétáltam, nagy része kiesik, csak az amikor egy ismerős helyre értem, aztán visszafordultam. Lényegében hat kilométert sétáltam lámpa nélkül az éjszakai erdőben. Ma sem értem. Nem voltam részeg.

Azért ma már nem merném megtenni.


Nem tudom mennyire extrém, de voltam boncoláson.


Ezek inkább csak érdekesek voltak, mint extrém.

2018. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem idevaló, de nekem elég extrém volt, amikor egyszer épp utaztam fel Pestre vonattal, de kb egy perccel az indulás előtt jutott eszembe, hogy lejárt a bérletem és nem vettem újat, ezért gyorsan lepattantam a vonatról, de aztán hirtelen, mikor már a lépcső felénél voltam, kapcsoltam, hogy a cuccom (szinte mindenem, többek között egy pár hetes munkám) a vonaton maradt. Szerencsém volt, hogy még volt annyi idő, hogy vissza tudtam szállni. Nem kicsit levert a víz.
2018. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt , kiskoromban lelöktek egy fáról és arccal egy üvegdarabra estem , a képem szétszakadt de behegedt . Két autóbalesetem volt , aztán egy részeg ETZs el akart többször gázolni , mikor lefulladt rángatta a motort stb akkor látszott halál mata a nyomorult .
2018. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Véletlen birkát ütöttünk el évekkel ezelőtt autóval; busz majdnem belerohant a sorban egy ködös időben.
2018. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
2., az nem sas volt, hanem TURUL!
2018. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#2 sasokkal vigyázni kell:D

#3 mondjuk :)

#4 mit boncoltak és milyen okból kifolyólag voltál ott?

#5 igen ez sokakkal előfordul

2018. jan. 18. 17:37
 10/13 anonim ***** válasza:

-Egyszer egy munkagép majdnem rám borult emelés közben.


-Földúton motorozás közben 3 nagy dög kutya megtámadott. Az első teleszkópok tönkre is mentek, mert nyélgázon mentem át minden gödrön, bukkanón.


-Haverom autóval megcsúszott a jeges úton és beestünk egy árokba, éjjel.


Hirtelen ennyi...

2018. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!