Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy idegen lánynak...

Fiúk! Ha egy idegen lánynak felajánljátok a segítségeteket, de ő udvariasan visszautasítja, az milyen érzést kelt bennetek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok.

Ha mondjuk a lányon látszik, hogy tényleg szüksége lenne segítségre, de valamiért mégis visszautasítja.

Nagyon lehangolónak találjátok? Mennyire érint ez benneteket rosszul, kínosan?

Köszönöm a válaszokat :)



2018. jan. 19. 00:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semennyire. Nem ismerkedni, vagy ilyesmi akartam, hanem segíteni, innentől kezdve meg ugyanolyan dolog mintha akár egy férfi mondja azt, hogy nem kell segítség.
2018. jan. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Nekem csak a hosszú hajam miatt nem engedte egyszer a csaj, hogy segítsek neki, annyira látszott, inkább leszenvedte egyedül azt a dög nehéz gurulós micsodát a busz lépcsőjén...
2018. jan. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Nem esett jól, de ha ilyen hülye, akkor hadd szenvedjen. :D
2018. jan. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

Nem érint kínosan, max mosolyogva megkérdezem még1x, hogy biztos? :) Ha biztos, akkor további szép napot kívánok! :)

(Velem még ilyen nem történt, mielőtt a trollhorda leoltana, nem, nem azért mert biztos jóképű vagyok, hát nem :D )

2018. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem vált ki belőlem semmit. Én csak a segítségemet ajánlottam fel neki, nem randizni akartam hívni. Mivel elutasította a segítségnyújtást, feltételezem, hogy egyedül is boldogul.
2018. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Azért nem mindig bunkóságból csináljuk. :D


A minap a szakadó esőben álltam este a megállóban és vártam az utolsó buszt. És odaállt mellém egy hosszúkabátos fazon, aki közölte velem, hogy megázom a kapucni alatt és inkább felém tartaná az esernyőjét. Viszont túl közel állt, ijesztő volt, kihalt volt az utca és nekem az villant be, hogy még szükségem lenne a szerveimre. Nyilván csak segíteni akart, de akkor is az volt az első gondolatom, hogy tuti egy fekete zsákban végzem a patak mellett. :D így udvariasan és mosolyogva megköszöntem és odébb mentem fél métert, hogy ne legyen ennyire benne a személyes teremben (amúgy sem szeretem).


Viszont volt már olyan is, hogy az autó miatt szorultam segítségre és segítettek, szóval nem vagyok mindig ilyen visszautasító és gyanakvó, csak vannak ijesztőbb helyzetek.

2018. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
22%
#6 Amikor le akartam vinni a gurulós bőröndöt, az is ijesztő helyzet volt vagy mi a tököm? Nem, csak qrva előítéletesek vagytok, mert nem olyan a kinézetem, mint a páva fiúkáknak...
2018. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
7! Nyilván nem ilyen esetekre vonatkozik. Írtam is fentebb, hogy nekem is előfordult párszor, hogy segíteni akartak és segítettek is.
2018. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
3%
Lepontoztak a pávák... :D
2018. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
3%
Meg a lányok, akik magukra ismertek. :P
2018. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!