Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha beteg lenne a lakótársatok...

Ha beteg lenne a lakótársatok gondoskodnátok róla?

Figyelt kérdés
Nekem alap lenne, de egy ismerősöm kb. nem is vesz róla tudomást.
2018. jan. 20. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen gondoskodnék róla betegen, az viszont már rajta múlik, hogy szívesen fogadná-e a segítségemet, vagy pedig elküldene a francba... A szándékom viszont megvan rá.
2018. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Függ a köztünk lévő viszonytól. Ha csak egy név és egy külön szoba, de sosem találkozom vele, akkor nem foglalkoznék vele. Ha jóban lennénk, felajánlanék némi segítséget, de így sem vinném túlzásba.
2018. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Alapvetően nem. De ha megkér, hogy mondjuk boltból hozzak neki ezt-azt, akkor megteszem.
2018. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Max egy teát főznék, meg összedobnék egy szendvicset ha tényleg a halálán van. De nem virrasztanék mellette.
2018. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira mindenképp, hogy bevásárolnék neki, kiváltanám a gyógyszereit, stb.
2018. jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen gondoskodnék róla. De attól függne az egész, hogy jó e a kapcsolatunk.
2018. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi mondjuk nem sima lakótársak vagyunk, de azt hiszem válaszolhatok.

Mi 6-an élünk a SharedHouse-ban. Rajtam kívül 5 nő (különböző korúak és foglalkozásúak).

Nálunk teljesen alap dolog, hogy ha valaki beteg, akkor ha csak nincs mindenkinek halaszthatatlan, megismételhetetlen, egyszeri esemény betervezve, akkor valaki otthon marad gondozni a beteget.


20/F

2018. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!