Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hivatkozik arra, hogy...

Miért hivatkozik arra, hogy fiatal és azért iszik?

Figyelt kérdés
Próbáltam beszélni erről az egyik ismerősömmel hogy mennyien isznak magyarországon erre odáig fajult a dolog hogy hülyének nézett amiért megkérdőjeleztem az alkoholfogasztást. Szerinte aki fiatal annak inni kell,stb. Oké, rendben van hogy fiatlaon 17-18 évesen bulizás meg minden, de ő 23 évesen is ezt vallja megállás nélkül.Miért knée inni azért mert valaki fiatal?

2018. jan. 20. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Mi van fiatal és iszik meg bulizik túl sokk tv-nézet.Adig jó amig anya,apa pénzeli azt jön a valóság hogy, mennyi idöt elvesztet.
2018. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
"...aki fiatal annak inni kell..." Érdekes gondolkodás, már ha ezt gondolkodásnak lehet nevezni.
2018. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem van ismerősöm aki fiatalon nagyon bírta piát, ma már könnyen kidől, de szeret iszogatni, csak már nem úgy bírja.

Valószínűleg erre gondolt.

Tehát kihasználja, hogy fiatal és bírja még az alkoholt.

2018. jan. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!