Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek ez nem furcsa egy picit?

Nektek ez nem furcsa egy picit?

Figyelt kérdés
Hazánkban az orvosok helyzete igen gyakori téma. Minden nap szinte hallanni rádióban vagy társaságban, hogy az orvosoknak milyen sanyarú sorsa van itt Magyarországon. Nyílván a nagyrészük külföldre emigrál de az itthon maradottak helyzete nagyon kiváncsá tesz. Testvérem felnőtt,kisbabát vár ebből adódóan egyre többet jár nőgyógyászhoz. Nem tudom miből és hogyan de a kedves nőgyógyász úrat audi a7-el szoktuk látni. A legújabb iphon készüléke van mindig és a közösségi oldalon látva, olyan helyekre jut el és olyan szállodákba amit szerintem én sose fogok tudni megengedni magamnak. És érdeklodtünk kicsit és hát hallottuk hogy elég sok sebész orvos így él. Őszintén szólva nem tudom mi folyhat a magánrendeléseken nem is érdekel mert én nem tehétném meg, hogy ott ultrahangozzanak vagy bármit csináljanak. Dee nem értem miért tüntetnek és miért tiltakoznak annyira? Én a tanár női pályámat most kezdem és olyan 200 ezer forint lesz a fizetésem. Pedig egyetem végeztem . Ne sértődjön meg egy orvos se aki ezt olvassa de vaahogy nem érzem korrektnek ezt a hozzáállást. Vagy tán milliárdos színvonalon szeretnének élni?? Oh hát én örülnek ha eltudnék menni a tengerpartra nyaralni.
2018. jan. 21. 18:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kiváncsisá*
2018. jan. 21. 18:14
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyetemet* elnézést a hibákért de nem.pontos a telefonom billentyűje
2018. jan. 21. 18:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan orvos ismerősöm, aki elég durván jól keres. Viszont: a mai napig tanul, külföldre jár szakvizsgázni, és mellette iszonyatosan sokat dolgozik.
2018. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Milyen orvos?
2018. jan. 21. 18:27
 5/15 fersk ***** válasza:
100%
Az a "női pálya" azért remélem, NEM magyartanári...telefon ide vagy oda. :DD
2018. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Maganrendeleseken maganklinikakon hulyere keresik magukat idehaza is,es ott van a halapenz ami egy szulesz nogyogyasznal alapkovetelmeny,mar elore kozlik a tarifakat. Millios fizeteseket kaparnak igy ossze .

De nem minden orvos 'sztar' vannak olyan teruletek ,helyek ,ahol se halapenz se maganrendeles nincs es nekik is jarna a normalis fizetes.

2018. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A testvérem 1 fillér paraszolvenciát nem óhajt az orvosának adni.
2018. jan. 21. 19:08
 8/15 anonim ***** válasza:
O dolga, de ha majd szulesre el sem jon az orvos mert halaszthatatlan surgos dolga akadt , ne csodalkozzon.
2018. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudja nincs pénzünk rá. Lehet valakinek 10-20 ezer forint nem sok pénz de nekünk igen is az. Nyílván, az ember bármennyi pénzt kiadna a gyermekéért de nem vagyok abban a helyzetben,hogy tejeljünk egy orvosnak. Ez a munkája, ezért kapja a kórházi fizetést. Itt ember életek foeognak kockán nemcsak anyagi érdekek.
2018. jan. 21. 19:41
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk*
2018. jan. 21. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!