Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik kimentek külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 21. 19:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
ő dolguk.
2018. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Mi lenne? Semmi. Szabad emberek vagyunk, mindenkinek az a célja, hogy ő és a családja jobban éljen.
2018. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%
Akik kimentek kulizni szinte nulla nyelvismerettel, és valami tömegszállón élnek mindenféle afgánnal meg bolgárral, azokat nem sokra tartom. De akik egy jobb életet fel tudtak építeni maguknak kint mint ami itt van, azokról azt gondolom jól jártak hogy volt annyi eszük és merszük hogy ezt meglépjék.
2018. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
38%
Iligy vagyok rájuk.
2018. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%
Az, hogy egyik másik azt hiszi, hogy ott nem kell dolgozni. Majd haza jön az ott 300€-ert vett ócska mercijével és azt hangoztatja, hogy neki bejött külföld, mert milyen jól keres, közben meg valami hoki 12 órás melója van valami alja gyárban, heti hat napban, ahol ráadásúl kutyába sem veszik. Törökökkel, románokkal és bolgárokkal laknak egy házban vagy hatan, hogy olcsóbb legyen és próbálja magának bemagyarázni, hogy neki jó így, de legbelül ő is tudja, hogy egy balf****sz volt, hogy nem értett semmihez, amit itthon is megfizetnek, mert túl nagyképű volt ahhoz, hogy szakmája legyen és ne diplomája. Szóval a 80 százalékukon én csak nevetni tudok.
2018. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon örülök neki, mert annyi munkaerő tűnt így el az országból, hogy a főnökeim is már kétszer emeltek bért és juttatást, hogy megtartsanak minket.

Szóval hálás vagyok nekik, mert így nem kellett itthagynom a házam, családom, barátaim és idegen országban boldogulnom.

2018. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
haver szinte nulla tudással makogott angolul azóta el se hinnéd mit ért el.. csak példakép lett a szememben.
2018. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Mindenkinek megvannak az okai , miert megy ki , nem mindenki mögött van egy tamogató csalad , aki eltartja amig ö felreteszi a fizeteset , es egyeseknek csak az jut , h elinduljon amerre a szeme lát .

Kivulröl nezve sok ember ezt nem erti , föleg azok nem , akiknek több szerencsejuk volt , es tamogató család vette körul öket , rögtön gyulölik azt aki kiutazott es rafogjak h úrhatnámság es kulöncség vezérelte stb szóval lenézik , szapulják a kiutazót , anelkul h fogalma lenne h mi van a masik döntesenek a hátterében

Sok a sötetfeju , primitiv önzö ember , aki mindnekit kioszt, mindenkit lenéz aki maskepp kenyszerul elni az életét .

A masik meg h el az a naiv elkepzeles kelet európában h aki kimegy kulföldre az 1-2 ev alatt kacsalábon forgó palotában kell éljen , aranyfogakkal es kosztumben kell legyen 24 órát , siman megélni nem sikk

2018. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%
Igen, én is szeretnék már aranyfogakat, de sajnos csak aranyérre tellett...
2018. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Persze itthon aki tényleg dolgozni akar azt meg halálra szívatják.

Saját tapasztalat, a legtöbb munkahelyen ahol dolgoztam a főnök egy utolsó paraszt, én szeretek keményen dolgozni de emiatt a kedves kollégák néztek hülyének mindenhol, és mivel képes voltam "szarazországkevésapénzparasztafőnök" nyafogás helyett dolgozni, kaptam plusz feladatot bőven. De csak feladatot, pénzt azt nem. Amikor kértem volna kicsit több fizetést, na vajon mi volt a válasz? "Ha nem tetszik el lehet menni"...

Pedig nem kell nekem sok pénz, úgy 200 nettóval meg is elégednék, a legnagyobb baj a vezetők és a kollégák mentalitásával van.

Ezért akarok én is lelépni innen, sőt Európából is. Szerencsére a nyelvtudás pipa, lassan talán a meló is meglesz, dolgozni is akarok...

2018. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!