Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy felnőtt értelmiségi miért...

Egy felnőtt értelmiségi miért csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Az még valahol rendben van hogy a tinik között ez megy, de egy 50 éves felnőtt mégis mit gondol amikor ilyet csinál?

Arról van szó, hogy szándékosan nem válaszol az üzrneteimre, kerül. Amikor meg végre válaszol akkor is félszavas válaszokat. Ahelyett, hogy megmondaná, hogy ez van.. Nem kedvel, ennyi. ( munkáról van szó, nem randi vagy ilyenek)

( mielőtt félreértitek, mástól tudom, hogy ezért nem válaszol. Nem én találtam ki)


2018. jan. 22. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Mert az hogy valaki felnőtt vagy éppen értelmiségi nem garancia arra hogy van gerince. Sőt...
2018. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

50 éves férfi...értelmiségi, munka, nem hetyegés-kedvelés, szórakozás (biztos, hogy nem az a baj, amit mások sutyorognak "nem kedvel", a nők háttérsutyorgása mindig torz). Igen.

1. életközépválság 2. stressz elől menekülés 3. belefásulás a darálóba - van még több ötletem, de alapvetően mind visszavezethető az 1. re. Rájövünk ilyenkor, nem fedeztünk fel semmi, nem alkottunk, maradandót, nem értjük a világot, amit annyira érteni akartunk, teljes összeomlás. Zorba a görög filmben van egy gyönyörű rész: ahol ezt fényes összeomlásnak nevezi Zorba. Kellene neki is egy gyógyító barát, aki megtanítja nevetni és táncolni

https://www.youtube.com/watch?v=KmBem886bps

2018. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyi kommunikáció nálam is rövid. Éppen a félreértések elkerülése miatt.

A nem válaszolás meg egyszerű bunkóság. Ha a munkádban akadályoz, akkor jelentsd a főnöködnek. (mielőtt tégd veszek elő helyette)

Munkahelyen szerintem nincs helye a "nem szeretem" játszmáknak. Ott feladat van, amit meg kell oldani.

2018. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Munkában miért kellene megmondania, hogy nem kedvel, te lány?


Am ha akadályozza a te munkádat, akkor menj oda, kérdezd meg személyesen is amit kell, hozzátéve, hogy X órája vársz a válaszra, máskor legyen szives időben felelni. Ne omolj össze, hogy “nem válaszol, mert nem kedvel”. Le van kaksizva, ki kit kedvel, munka közben viselkedjen felelősségteljesen, melóhelyen kívül meg ne pörögj a témán. Komolyan annyira fáj ez neked, hogy kérdést kellett kiírni róla? Biztos semmi érzelem..?

2018. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Semmi érzelem, csak a főnököm rajtam fogja ezt számonkérni, nem rajta...
2018. jan. 22. 12:35
 6/12 anonim ***** válasza:

te 20-27 éves vagy? te viszed bele a nyafogós emóciókat - ha számon kérnek megmondod írtam, nem feleltek -

lehet, még jobb másolatban a főnöknek is küldeni a munkahelyi levelet - sőt sok helyen ezt kérik is!!

2018. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te olyasvalakiként, aki felnőtt értelmiségiekkel tart kapcsolatot a munkája kapcsán, miért akadsz fenn ilyesmin?
2018. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért vársz el felnőtt viselkedést, ha te magad gyerekesen állsz hozzá?

Nem lehet, hogy nem megy bele a játékba és szimplán azt a szintet adja amit te?

2018. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
rögtön velem van a baj, amiért elvárom, hogy valaki felnőtt létére tegyen már meg annyit hogy válaszra méltat? szerintem ez elég alapvető
2018. jan. 22. 15:37
 10/12 anonim ***** válasza:
10%
kaptál egy csomó választ - megköszönhetnéd és elgondolkodhatnál, hogy mit tudsz változtatni, ha nem jó neked valami.
2018. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!