Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember, akinek...

Van olyan ember, akinek minden összejött és felhőtlenül boldog tud lenni?

Figyelt kérdés

Ha körbenézek, azt látom, hogy nincs ilyen... Van, akinek nincsenek anyagi gondjai, azt se tudja, hova tegye a pénzét, de nem tud összehozni egy normális kapcsolatot... Akinek van pénze és normális kapcsolata, annak nem jön össze a gyerek...

Akinek van kapcsolata és gyerekei, azok állandóan a pénzzel küszködnek...

Sőt, olyan is van, akinek nincs gondja a pénzzel, gyereket szült a pasi meg otthagyta terhesen...


Nekem jelenleg van egy csodálatos házasságom, szeretnénk babát is, de állandóan a pénzzel küszködünk, és nem merünk ilyen bizonytalansággal belevágni.


De olyat sehol nem látok, hogy valakinek minden terület rendben van, és felhőtlenül boldog tud lenni


2018. jan. 22. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja, vannak ilyen ismerőseim. De ők sokat tesznek érte, sok törődést és gondot igényel, hogy az ember elérjen mindent, amit szeretne. Bár szerintem a boldogság nem csak a pénztől, meg kapcsolattól, gyerektől függ, tehát ez elég részrehajló megközelítés. Engem sok minden boldoggá tesz, még akkor is, ha nem vagyok épp párkapcsolatban, a gyereket sem tekintem elsődleges örömforrásnak. Vannak olyan rokonaim, akik nagyon jól állnak anyagilag, de nincs gyerekük, viszont emiatt sosem néztem “sajnálattal” rájuk, ők sem éreztetik azt, hogy irigyelnék azokat, akiknek van gyerek.
2018. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy valakinek nincs problémája. Csak olyan van, hogy valaki tesz ellenük és megtanulja értékelni azt, ami van. Problémák mindig akadnak, hol kisebbek, hol nagyobbak, olyan sose lesz, hogy nincs semmi.
2018. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De van ilyen és ismerek sajnos "ilyet". Egyszerűen ignorálja a problémákat: csokit eszik, nem beszél róla, mással végezteti el a kuli munkát, így csak a saját kis rózsaszín világában éldegél a biztonságos 4 fal közt.
2018. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondok mindenkinél vannak. A kérdés az, ki hogy dolgozza fel. Mert példát arra is találni, hogy valaki elégedett, nem panaszkodós, pedig nem veti fel a pénz. Egészegyszerűen helyén kezeli a dolgokat és nem (mint egy gyerek) görcsösen ragaszkodik a vágyaihoz, hanem felfogja ha valamit akar azért tenni kell, vagy az adott helyzetéből ő nem tud. Róluk miért nem teszel említést?
2018. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a buta, erőszakos és személyiség nélküli emberek tudnak boldogok lenni. Az ilyenek ugyanis jól kijönnek mindenkivel (lévén nincs semmilyen jellemvonásuk, ami bárkit is zavarna), mindent elérnek (mivel gátlástalanok és fel sem fogják, hogy azok) és nélkülözik az empátiát, tehát sem mások gondjait nem észlelik, sem azt, hogy ők maguk gondot okoznak. Plusz semmilyen érzelmi vagy kulturális igényük nincs, bőven megfelel nekik, ha valami drága piát vedelve értelmetlen filmeket bambulnak, és valami ribit húzogatnak, akinek szintén nincs személyisége. Ezt akár feleségül is veszik, ha megy a színe a terepjáróhoz.
2018. máj. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!