Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha...

Szerintetek nagyon gáz ha ideges vagyok mikor a belvárosban kell vezetnem?

Figyelt kérdés

Alig fél éves a jogsim. Csak egy hónapja kezdtem el vezetni mióta letettem a vizsgát, mert eddig nem volt mit vezetni. A környéken természetesen semmi gond nincs.

Azomban ma úgy hozta a sors hogy a csúcsforgalomban be kellett mennem a belvárosba. És a félelem rossz szó, de nagyon ideges voltam egész idő alatt. Nem is ment tökéletesen, lendületesen (de nem veszélyeztettem senkit).

Viszont a folyamatosan ideges voltam. Nem ismerem a belvárost, el is tévedtem sokszor. Végül nem volt semmi gond, de egy-egy helyen bénáztam, rossz sávba soroltam és emiatt kerülnöm kellett. Aggódtam hogy esetleg felidegesítek másokat vagy hátráltatom őket ha tétovázok.

Egyfelől csak le akartam vezetni kis írásommal a feszültséget. Másfelől hasonló tapasztalatokra lennék kiváncsi. Fog ez javulni?


Üdv.: Egy kezdő vezető.


2018. jan. 25. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
amennyit gyakorolsz annyit fog javulni...teljes lazán fogod vinni a gépet
2018. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Én mondjuk vidéki vagyok, márciusban lesz 3 éve, hogy kézhez kaptam a jogsit és aktívan vezetek, de a belvárosi forgalmat a mai napig nem tudom megszokni, és ha lehet kerülöm is.
2018. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, ne aggódj javulni fog.

Nem egy ismerősöm bepánikolt a kezdeti időszakban, aztán most már úgy vezetnek ,hogy csak lesek :)

2018. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pl. teljesen megértem :)

A helyedben nem attól félnék, hogy én hibázok, hanem a sok agyilag zoknitól, aki körülötted vezet :D

Ngay kerékpáros vagyok, de a pesti forgalomban pár hónap elég volt ahhoz, hogy el is adjam szerencsétlen járgányt. Nem tudom elmondani, hányszor akartak a gyökerek poénból leszorítani, hányszor nem adták meg az elsőbbséget, pedig kivételesen kreszkövető vagyok, szóval nem az volt, hogy felhúztam őket valamivel - a jelenlétemet kivéve ugye :)

Akkor telt be a pohár, amikor a majom szabályosan leszorított az útról, reflexből fel kellett hajtanom a járdára, különben elsodort volna.

Szóval ja, én imádok vezetni és alig várom, hogy meglegyen a jogsi, de baromira félteni fogom a kocsit ezektől a h.gyagyúaktól...

2018. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!