Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A 60-as,70-es éveikben járó...

A 60-as,70-es éveikben járó emberek is a mobiljukon állítják be az ébresztést? Vagy náluk még a rádiós ébresztőóra dívik? Netán a régi, jól bevált ébresztőóra?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem életkor függvénye. 30-as vagyok, de nekem ott a mobil és a hagyományos vekker is. A mobilnak kellemesebb az ébresztője, és alacsonyabb a hangereje (max. hangerőn is), az beindítja az ébredezést, a vekkernek viszont elég ronda a hangja, és elég hangos is, hogy ne aludjak vissza. Nálam legalábbis ez van, és így működik jól. De minden ember más.
2018. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van aki régimódi és rádiós ébresztőt használ van aki telefonján állítja be.

Van ilyen is olyan is.

2018. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én az ébresztőórákban egy dolgot utálok, hogy a többségük ketyeg. Egyszerűen sosem tudtam ketyegő óra mellett aludni, mindig kiszedtem az elemeket, még vendégségben is.


Viszont egy kis asztali digitális óra nem lenne rossz. Így mindig a telefont nyomkodom ha az idő érdekel. Régen meg jó volt, hogy csak rápillantok az órára, akár az ágyból is.

2018. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a 30-as éveimben járok, mégis a hagyományos csörgőórát preferálom. Illetve csak preferálnám, mert a csörgést csak a biztonság kedvéért állítom be, mindig 20-30 perccel korábban ébredek, kipihenten. Nem jó, ha az alvást mesterségesen megszakítjuk... :)
2018. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"Én az ébresztőórákban egy dolgot utálok, hogy a többségük ketyeg." - Én meg pont azért szeretem ezeket az órákat, mert hangosan ketyegnek, és így tompítják a szomszédoktól átszűrődő zörejeket, mert engem meg azok zavarnak az elalvásnál. :-D
2018. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért merült fel bennem, hogy nem a telójukon állítják be, mert ez a korosztály még sms-t se nagyon tud küldeni.
2018. jan. 26. 22:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez erősen változó. Én olyan embereket ismerek, akik 60+ évesen több milliárdos bevételű cégeket vezetnek.
2018. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"mert ez a korosztály még sms-t se nagyon tud küldeni." - ez nem feltétlenül igaz, apám 65 éves, de egy SMS nem okoz gondot neki, max. nem figyeli, mert inkább telefonál, nem SMS-ezget. De én is inkább telefonálok 33 évesen, nem SMS-ezgetek. Az 18-22 éves korom között volt érdekes.
2018. jan. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én mondjuk sokkal jobban szeretem, ha valaki sms-t küld. Arra akkor válaszolok, amikor akarok, akár órákkal, fél nappal később. Egy hívás szinte mindig akkor érkezik, mikor épp fizetnék a boltban, épp lazítanék, épp elmerülök egy videó, film nézésében, épp tanulok, mindig alkalmatlan időpontban. Tudom, hogy ki lehet nyomni a hívást is, ha épp nem alkalmas, de az is egy válasz a hívásra, és olyankor a másik várja, hogy minél hamarabb hívd vissza, ha nem, akkor ő fog hívni újra, ez szinte biztos. Írja meg, mit szeretne, és majd kap rá választ.
2018. jan. 27. 12:09
 10/10 A kérdező kommentje:
És még gondolkodni is tudsz a válaszon vagy hogy hogyan fogalmazol, nem vagy kényszerítve egy hirtelen döntésre.
2018. jan. 27. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!