Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek segiteni az...

Hogyan tudnek segiteni az embereken, ha nincs penzem?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnek segiteni pl.egy hajlektalanon, vagy olyanokon, akiknek ugyan van fedel a fejuk folott, de ennivalora nem igazan futja? Oszinte leszek, nekem nincs penzem, 16 eves vagyok, anyukam nevel engem es meg rajtam kivul 2 testveremet, nekunk sincs sok penzunk, amire kell arra nyilvan van. Ezalatt azt ertem, hogy szamlak, kaja es az iskolaztatasunk, semmi luxus. Emiatt nem tudok ugy segiteni egy csaladnak vagy egy embernek, vagy barki masnak hogy penzt adok. Tudom, a penz nem minden, de ha van akkor tobb mindene van az embernek. Szeretnek segiteni a raszorultakon, a betegeken. Hogy tudon ezt megtenni? Esetleg hogyan tudnek egy segelyszervezet tagja lenni?? Mar regota bennem van az az a kesztetes, hogy segitsek,adjak az embereknek.

#pénz #segelyszervezet
2018. jan. 25. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Önkénteskedéssel. Keress egy ilyen profilú szervezetet, és náluk tudsz érdeklődni. Sok sikert! :)
2018. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a te korodban már végezhetsz szociális munkát, szóval nem kell feltétlenül anyagiakban hozzájárulnod a "jobblétükhöz". Így is nagyon hálásak lennének.
2018. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
úgy hogy nem mindenkin segítesz hanem csak 1 valakin.
2018. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!