Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőnek, vagy férfinak jobb...

Nőnek, vagy férfinak jobb lenni? Miért?

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Aki nő, az férfi lenne, aki férfi az nő lenne. :D Szeretek állva pisilni, de egy csomó tulajdonságom alapján nőként 1000x könnyebb lenne az életem, az biztos.
2018. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Férfiként én szívesen lennék nő :D szóval szerintem nőnek jobb lenni
2018. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Férfi vagyok és nem lennék nő. :)
2018. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
En no vagyok, es nem lennek ferfi, de azert pl a menstruaciot+szulest szivesen atpasszolnam..:D
2018. jan. 27. 20:02
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Egyiknek sem túl jó lenni. Nőként nehezebb a fogamzásgátlás, több mindent kell feláldoznom, ha családot akarok, a szexista sztereotípiák is ott vannak, plusz statisztikailag jóval nagyobb esélyem van arra, hogy kifogjak egy olyan pasit, aki "besegítés" erejéig végez csak házimunkát, viszont ha férfi lennék akkor nehezebben találnék társat szexre, és b....zinak hívnának, ha bármilyen nőies dolgot szeretnék (sör helyett édes koktélok, dísztárgyak, bizonyos színek, diy kézműveskedés stb stb) márpedig rengeteg jó nőies dolog van.
2018. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Engem ferfikent az is zavarna, hogy nem sirhatnak anelkul kb, hogy ne b zizzanak le.. Mindig erosnek kene mutatnom magam, akarmennyire ossze vagyok torve
2018. jan. 27. 20:25
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes kérdés. Régebben én is úgy éreztem, hogy boldogabb lennék fiúként.Aztán egyszer társaságban szóba hoztam, és a fiúk nem adtak nekem igazat.Azt mondták higgyem el, hogy nekik is van problémájuk, ők is boldogtalanok ha rosszul sikerülnek a dolgaik.Szóval meggyőztek.Azóta nem szeretnék pasi lenni.Elfogadtam, hogy nem az a küldetésem am i az övék.A mensesről én is le tudnék mondani, de a szülést szerintem csak olyan nő ellenzi aki még nem szült.Minél jobban megszenvedsz vele annál emlékezetesebb lesz. 2x szültem mindkét szülés reggeltől estig tartott.Nem mondom, hogy akkor ott jó volt, sőt,de így utolag csak hálával tartozom a gondviselésnek, hogy ezt a feladatot szabta rám.Én nehezen tudom megérteni azokat a férfiakat és nőket akik felnőtt korukban is évekig lamentálnak rajta, hogy mi is lenne jobb.Nekik egy pszichológus sokat segíthetne.Szerintem valami lelki deficitjük van
2018. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
92%

Én szívesen lennék férfi, mert akkor biztosan nem teljesülhetne a legnagyobb félelmem, az hogy teherbe esek.


Amúgy mindkét nemnek vannak jó és árnyoldalai egyaránt.

2018. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Valahányszor elképzelem, mi várna rám ebben vagy abban a helyzetben nőként, hát... nem győzök együttérezni és hálát adni a sorsnak, hogy férfi vagyok.
2018. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Mindkét nemnek megvan a maga nehézsége (és persze a szépsége is), de még a nőgyógyászati problémák/meddőség ellenére is azt mondom, hogy szeretek nő lenni.
2018. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!