Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaza van a haveromnak hogy...

Igaza van a haveromnak hogy ez pofátlanság lett volna, vagy nem illendő?

Figyelt kérdés

Nála voltam egy nagyváros melletti faluban és úgy volt hogy délután jön a haverja hozzá autóval (akit én nem ismerek) és elmennek együtt valahova, én meg megyek haza. Viszont felvetettem, hogy akkor már bevihetnének engem is autóval a városba, mert nem túl jó a buszmenetrend és ne kelljen akkor annyit várnom a buszra. De erre azt mondta hogy erre nem kérheti meg a haverját hogy engem is vigyen vele együtt mert ez nem illendő, pofátlanság vagy ilyesmi így hogy a haverja nem is ismer.

Igaza volt neki?


2018. jan. 27. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Maximálisan igaza van. Itt veled vannak a bajok ha ezt nem veszed észre. Még ha a haverodat kéred meg hagy ő a saját kocsijával vigyen be ha már bemegy, az csak csak. De egy barátod valakijét akivel nem is ismeritek egymást, ingyentaxinak nézni, na ez már tényleg pofátlanság.
2018. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Értem miért hívod "haverodnak" mert ha barátod lenne akkor nem teszi ezt veled.

Máskor kétszer meggondolnám a helyedben hogy elmenjek-e hozzá...

2018. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem lett volna kerülő,és ők is arra mentek amerre te,akkor simán elvihettek volna.Akkor lenne ciki megkérni,ha külön távot kellett volna megtenniük miattad.
2018. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem volt igaza. Bemutathatott volna annak a barátnak is, ha tényleg a barátod. Én sem mennék többet hozzá, ha ugyanabba az irányba mennénk amúgy, de akkor is leráznak.
2018. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Igaza volt, én sem vittelek volna el és nem is kérdeztem volna meg az illetőt. Nem illik idegenekre így ráakaszkodni. Majd ha lesz autód rájössz, hogy annak akinek autója van nem sofőrje annak, akinek nincs. És nem kötelező senkit fuvarozni a szociális helyzete okán.
2018. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem, bár alapvetően nem illik vadidegennel furikáztatni magunkat, de egy kérdést megért volna a dolog.
2018. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

Itt egyszerűen arról van szó,hogy senki senkinek a senkije.

Ne menj oda többet.

2018. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

Mondjuk szerintem túlhisztizni sem kell, hogy "soha többet ne menj oda".

A kérdező alapból annak tudatában ment oda, hogy buszozni kell haza.

2018. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
A barátod volt a pofátlan.
2018. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Minden ember, minden autótulajdonos más.

Én szívesen elvittem volna a barátom ismerősét is ha úgyis arra megyünk. Sőt ha az időbe belefér, és nem túl nagy kerülő akkor még oda is ahova kéri.

Én ilyen vagyok. Tudom sokan vannak, akik decire mérik a benzint. Van aki 10 litert tankol és szinte folyamatosan ég az üzemanyag szint visszajelzője. Én el nem tudnám képzelni, hogy ne tele tankoljak. Különbözőek vagyunk.

2018. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!