Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért menő olcsó (300 Ft-os...

Miért menő olcsó (300 Ft-os borokat) inni?

Figyelt kérdés
Egy csomó embertől látom hogy hétvégén tucatszámra teszik fel a képeket hogy milyen nagy buli van náluk közben 100 Ft-os cola, rocky cellar sör és 300 Ft-os borok. Igaz jó sok ital, de mnid a legalja minőségű. Miért büszkék erre annyira hogy feltöltsék? A csövesek isszák ezeket a minőségű piákat mert nincsen pénzük másra szerintem ez undorító és szánalmas főleg hogy aki ilyeneket tölt fel az minden hétvégén iszik.

2018. jan. 27. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Aki ilyeneket iszik annak a minél kevesebb költségből történő minél masszívabb berúgás a célja. Ez ilyen egyszerű. Hogy ez miért menő, azt sajnos nem tudom.
2018. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Mert igy jut zseton cigire is.
2018. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Egy bizonyos: sokkal jobban érzik magukat, mint te. Javaslom csatlakozz hozzájuk, és érezd jól magadat.
2018. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Hát ha egyszer csak arra tellik a zsebpénzből/fizetésből.

Miért azok a gazdagcsemete kamaszok jobbak akik olyan képeket töltenek fel, hogy elit helyeken üvegszámra vannak előttük a tízenezer forint/üveg árú piák?

2018. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Náluk 200 ft a kocsmába a rocky is.
2018. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Alain Delon ***** válasza:
26%
Igénytelenek.
2018. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy még más minőséggel nem is találkoztak.

Szerintem a jó hangulathoz jó társaság kell nem az ital. Főleg nem az ócska

2018. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Ezt tudják megvenni, erre van igény; a lényeg a felejtés lehetősége, mert ez az élet valamiért nem jó számukra. A hatása rövidtávú, de a használójának elég, mert hosszútávon "segít" neki (leépülni).
2018. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Én alapvetően nem értettem soha, hogy miért jó segg részegre inni magunkat. És itt ennyi a lényeg, hogy olcsón rúgj be minél jobban.


Pedig alapvetően egy pohár jó bor, mértékkel fogyasztva mondjuk vacsorához kifejezetten egészséges is lehet.

2018. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%

Néhány dolog, ami fontos lehet. A minőségi ital nagyon ravasz tud lenni, itatja magát, és azt érzed józan vagy, majd iszol még, mert hát teljesen józan vagy. Így rugtam be édes vörösbortól, de úgy hogy az ellenségemnek sem kivánom azt. Egyik pillanatról a másikra beütött.


Az ólcsó vacaknál van hullámvasút, érzed, hogy most ennyi elég, többet nem ihatsz.


Amit nem ajánlok pezsgő+sőr. Kegyetlenül és gyorsan kiüt.

2018. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!