Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23 évesen nagyon gyerek...

23 évesen nagyon gyerek vagyok agyilag ezért nem is volt barátnőm még, mert szégyenlős is vagyok ami a gyerekekre jellemző. Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

2018. jan. 29. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
kezdj el felelősséget vállalni, célokat kitűzni és megvalósítani. A folyamatban érettebb leszel.
2018. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Ha jó a külsőd, vagy sok pénzed van, Kérdező, akkor nem fogja a nőket érdekelni, hogy gyerekes vagy-e vagy sem. Arról nem is beszélve, hogy a nagyrészük felszínes, tehát a legjobb megoldás az, ha külsőleg válsz vonzóvá.
2018. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A második válaszadó válasza a jó.

Ahhoz, hogy sikered legyen a nőknél, két dolog közül legalább 1 szükséges: jó külső és sok pénz.

Ha bármelyik megvan, akkor a nők maguk fognak nálad kezdeményezni.

Ha egyik sincs, akkor meg tehetsz bármit, a fejed tetején is ugrálhatsz egész nap, akkor sem fogsz kelleni egynek se. Sajnos tapasztalat.

2018. aug. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan módszer kell amivel garantált, akkor legyél gazdag

Vagy legyél kigyúrt és jóképű

A nőket ugyanis mással nem lehet megfogni, csak ha jóképű vagy, esetleg gazdag

Hiába vannak belső értékeid azt magasról leszarják, akkor lehetsz csak sikeres, ha meggazdagodsz vagy kigyúrod magad

Lehet engem is lepontozni a sutyerákoknak, beismerni úgyse fogják hogy igazam van, mert az ugye derogál.

2019. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a nőket nem érdekli ha a pasas szégyellős, az sokkal inkább, mennyi van a pénztárcájában/bankszámláján

vagy hogy milyen lakása van, milyen autója, és milyen a külseje, lehet-e vele villogni a nagyérdemű előtt, a mai nők semmi mást nem tekintenek értéknek

kb. értelmetlen csajozni ha nem tudsz anyagi dolgokat vagy jó külsőt virítani

jújújújú! most engem is le fog pontozni a sok sutyerák, mert szétvertem a rózsaszín vattacukor álomvilágukat, és a csúnya-búnya rögvalóság kemény talajára pottyantak, megütötték magukat, brühühühühü :'(((((((((((

2021. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!