Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen emberek miért kötnek...

Az ilyen emberek miért kötnek bele mindenbe?

Figyelt kérdés
Az edzőterem ahová járok kitette egy facebook posztban is a jegyárait mert sokan egyszerűen képtelenek voltak megnézni a weboldalon a részletes árlistát. Szinte csak a savazás ment a kommentekben. "Mondjuk az 1000FOrintos napi jegy már egy hamburger ára! !" ahogy elnéztem ő inkább hamburgert is vett bérlet helyett de megoldotta egy tipikus "Elhízott vagyok és én így loveolom magam" stílusú poszttal. "Egek 8000 Forint egy hónap a xy helyen csak 5000 és minden van meg." Ismerem az xy termet jártam oda 2 hónapot és tényleg nem volt rossz de felszereltség szinten a nyomában sincs ennek a teremnek. Megértem ha valakinek nem telik rá de akkor engedje el ne fikázodjon rajta. Testvéremmel múltkor elolvastuk az egyik kedvenc helyünk értékeléseit és ott is néha csak hüledesztünk milyen idióták vannak. "3450!!!! Egy SZendvics Botrányos" Igen a Pulled Pork szendvics menü annyiba kerül szerintem nem is tudja miről ragel. Aztán jött a nagy tudású gasztrokukac aki megakarta tanítani, mit, hogyan és miért nem úgy kell elkészíteni ahogy most van. Tipikusan az a figura aki kiérzi az almahéj aromát a Koccintósból ha olyan kedve van.

2018. jan. 29. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
megválaszoltad minden mondat után a kérdést magadnak.
2018. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is választ adtál a saját kérdésedre. Van aki sajnál 1000 forintot kondijegyre, vagy akár többet egy minőségi kajára még a gyerekétől is, de a lassan 1200 forintos cigit megveszi. Értékrend kérdése az egész. Meg mindig is voltak ilyen kekec semmire való emberek
2018. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!