Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik, de...

Van egy fiú aki tetszik, de fiatalabb nálam, és csak látásból ismerem. Mit tegyek hogy felhívjam magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
A tesómmal egy helyre jár focizni.Csak sok mindent hallottam róla.1 év közöttünk a különbség.Megtaláltam Facebookon,de az nem fura ha egy ismeretlen lány csak úgy rád ír?Ha nem,akkor még mit kéne írnom? Lehet hogy van barátnője.Szerintetek buktam a dolgot?

2018. jan. 29. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A "Szia, van barátnőd?" jó indításnak tűnik.
2018. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
merj nyitni, a mai világban egyáltalán nem gáz. írj rá szia, láttalak focizni nagyon jól ment, kérdezgesd, majd alakul :)
2018. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat segítettek!
2018. febr. 1. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el az edzésére told le a bugyit, hogy lássa hogy a péraajkak megduzzadtak, mutass a szokásostól eltérő, nyugtalan viselkedést és egyél sokat..esetleg ugrálj a hátára és hagyd hogy ő is ugyan ezt tegye veled. Innen tudni fogja hogy az ivarzási ciklus javában dúl így megtermékenyíthet.
2018. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá nyugodtan. Manapság egyáltalán nem gáz, sőt. Bárcsak rám is rámírna egy lány. De ilyen sose fog megtörténni... :D
2018. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!