Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet velem a baj?

Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

9.-es vagyok fiu vagyok , a helyi suli legnehezebb osztályának tagja vagyok és rengeteget kell tanulni ,nagyon sokat ,minden időmet a mateknak a tanulására forditottam és más tantárgyat elhanyagoltam sokszor semmit sem tanultam egyébből így hát angolból megbuktam erre a félévre és még egy fekete pontom is kaptam mert nem volt ott a munkafüzetem . Ebben az osztályban a matematikát kell tudni emelt szinten így hát csak azt tanultam ,de abbol is holnap derül ki hogy megbuktam e vagy sem ,ezen kivül fizikából vagyok jó versenyszinten vagyok belőle ,de azt búsulom ,hogy itt ezen a szakon annyit kell tanulni ,hogy egész napot felveszen és mégis bukok .... Aztán még az is baj velem hogy a sok tanulás és sikertelenség miatt nagyon sok csúnya trágár szó megy ki a számon és sokszor ordítani tudnék ,máskor meg sirok és elérzékenyülök hogy túl nagy fába vágtam a fejszém . ez a liceum 4 éves és ugy tevődik össze ,hogy 9.osztály nehéz ,10.osztály könyebb ,11.osztály a legnehezebb ,és 12.osztály már könyebb mint a 11.-ik ,

Azon búsúlok ,hogy ha 2.félévben is megbukok akkor pótvizsgára kell menni és ha ott nem sikerül akkor újra kell járjak még egy évet és ez annyira rossz volna ,viszont nekem annyira elmenne a kedvem a liceumtól ,hogy akkor szakiskolába mennék minden esetre ,de ha itt megbukok akkor még 10.osztályban gyötrődnék s ha az sem megy akkor mennék el más könyebb osztályba , sokszor elmegy az életkedvem is , eddig még nincs is baj ,de olyan elszomorító ,hogy nagyon sokat tanulok és mégis anya is és a tanár is azt mondja nem tanulok ,pedig 3-kor végezünk és 5-ig pihenek tanulok ilyenkor fél órát vagy annyit sem , 7től meg egész tízig tanulok vagy 9 ig ,csak matekot 10 kor meg alszom és reggel kelek suli stb. Hétvégén is meg kb szombat+vasárnap tanulok össz 5-10 órát legalább , mindig csak matekot éd így is csak max 6ost kapok (romániai vagyok itt 10.es osztályozás van és mi amit tanulunk 9.-be magyarországon ugyanezt 10-be ) ..... Tehát ugy érzem depressziós kezdek lenni , meg emiatt a barátok is hanyagolodnak sajnos .... Számitogépezni meg kb efy hétre esik 1 óra ,tv meg egy évre esik 3-4 óra és ez tényleg így van akármennyire hihetetlennek tűnik , buta nem vagyok csak egyszerűen az amit szeretek (traktor és gépek ,mezőgazdaság állattenyésztés ) nem is kell tanuljam ,meg fizika mert eg,szeri halláara már tudom ....



2018. jan. 29. 20:36
 1/1 anonim válasza:
nyugi nincs veled baj, ez teljesen normális :)
2018. jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!