Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert van az ha vmilyen...

Miert van az ha vmilyen konfliktus van akkor sirok?

Figyelt kérdés
De tudom nagyon jol h ez semmi h vmi miatt sirni kene megis kell.Persze ilyenkor visszatartom mert ez mar gaz.mi tudna segiteni h ne sirjak pl ha szolnak valami miatt?
2018. jan. 30. 11:51
 1/4 anonim válasza:

Szerintem az lehet a háttérben, hogy érzelmileg kvázi törékeny vagy. Könnyű megingatni ilyen téren, nem tudod megfelelően kezelni a konfliktust, ami feszültséget, stresszt gerjeszt.

A tested pedig így reagál erre. A sírásnak van feszültség oldó hatása.

Ezen változtatni leginkább önfejlesztő könyvek olvasásával, azokban lévő módszerek elsajátításával lehetséges. Egyik exem is ilyen volt.

Ő is felismerte ezt, ahogy most Te. Ajánlottam neki könyveket, amiket elolvasott. Úgymond gyakoroltunk is mellette.

Pár hónap alatt sokat erősödött a jelleme, nem lehetett már egykönnyen megingatni sem.


29/f

2018. jan. 31. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kissé túlérzékeny vagy, próbáld megerősíteni a lelked és változtass a szemléleteden, bár tudom nehéz, de változni kell!
2018. jan. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Változtatnék is de mi erositene meg a lelkemet? Egy konyv ennyire segitene?
2018. jan. 31. 08:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Könyv is segítene szerintem, de ebben nem tudok segíteni, néz körbe a netten! Én a hozzá állásomon és a szemléletemen próbálok változtatni, bár én nem sírok.
2018. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!