Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy 13...

Szerintetek gáz ha egy 13 éves lány babázik?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy még mindig jobb,mintha fa*zal játszanék,de szerintetek ez gáz? Előre is köszönöm!😉
2018. jan. 31. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hááát... Még mindig jobb, mint ha babát várnál.
2018. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
38%
Szerintem nem. Én is szoktam és persze ha van kistesód/ ha lesz gyereked és lány akkor jol jöhet
2018. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én virtuálisan babázok :D 24/L
2018. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Hát, nem tudom, ez mennyire vigasztal téged, és 45 éves vagyok, és amikor én voltam 13 éves (hetedikes), akkor még teljesen természetes volt, hogy babákkal játszottunk...

Egy osztálytársam kapott kinti rokonoktól egy Barbie babát, itt nálunk még olyan nem volt akkor, azt se tudtuk, mi az... No, AZ aztán igazán menő volt :)

2018. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Manapság a nők, sőt a férfiak jelentős része tart plüss állatot (és valódit), úgy gondolom, ez nem áll messze a babázástól. Na meg hús-vér baba gondozása... Miért volna gáz, akárhány évesen gyakorolni a gondoskodást és beleélni magunkat...?


Van orvos ismerősöm, aki hordja magával a plüssállatkáját mindenhova, nem szégyenli egyáltalán (nincs is miért), becézi, és büszkén be is szokta mutatni másoknak, pedig nem gyermekorvos.


Harmincas férfi vagyok, nekem is vannak plüss állatkáim, imádom őket. Volt évekig cicánk, szintén kedvesek voltam számomra. És szoktam babysitterkedni, nos, ez meg kifejezetten babázás, igaz, élő kisgyermekekkel.


Egy pedagógus.

2018. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, hogy bagózik :D Arra írtam volna, hogy kicsit.

Semmi sem gáz, ami nincs rád vagy a környezetedre káros hatással. Illetve ha mégis annak számít az ismerőseid közt, maximum nem híreszteled :)

2018. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Apropó, Japánban ráadásul (szinte) el is várják a férfiaktól (és nőktől) (segédmunkástól a vezérigazgatókig), hogy legyen kedvenc anime figurája. Léteznek hivatalos listák is Japánban korosztályonként a kedvencek sorrendjét tekintve. Asszem jelenleg a 30 feletti japán férfiaknál Doraemon vezet, Doraemon egyébként egy kissé avitt, régi cica anime-/mangafigura, hiszen a mai harmincas japánok gyerekkorában volt sláger Doraemon (mint pl nálunk Filemon, vagy a baromfi jószágok közül Kukori Kotkoda).


Doraemon:

[link]

2018. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a babákat, már jó régen gondolkozom, hogy kipróbálom ezt a "doll repaint" dolgot, amit elég sokan csinálnak a youtube-on. Meg az online öltözetős játékokat is szeretem, kikapcsolnak. Szerintem nem gáz, ha téged ez tesz boldoggá, akkor csináld. :) 20/l
2018. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is babáztam 13 évesen, persze titokban. De rengeteg babám volt kisebb koromból és nagyon szerettem őket. :)
2018. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. jan. 31. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!