Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha sokszor gondolo...

Mit tegyek, ha sokszor gondolok arra, hogy meg kellene halnom?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy meg akarok halni, mert ez nem így van, de úgy érzem halált érdemelnék. Nem bírom rendesen ezt az életet, nem tudom olyan könnyedén venni a dolgokat mint mások. Túl sok minden fáj, túl könnyen elfáradok, és ezért gyengének érzem magam. Nem elég erősnek az élethez. És nekem mindig azt mondták, hogy a gyenge embereknek, akik nem tudnak élni ebben a világban, és minden bajuk van, meg kell halniuk, mert ez a természetes kiszelektalódás. És ez valahogyan szöget ütött a fejemben. Nap mint nap ezen kattogok. Nagyon rosszul esik, hogy "elszívom" mások elől a levegőt. Olyan, mintha nem érdemelném meg az életet. Mintha mindig hibáznék, pedig elvileg van, hogy valamit jól csinálok. Csak nagyon ritka. Ehh,nem tudom. Szeretnék élni, egy rendes, példamutató életet, de nem megy. Nem tudok olyan lenni, aki lenni szeretnék. Nem vagyok erős ahhoz, hogy elérjem. Akkor miért nem halok meg?

Szerintetek mit tegyek?

(Bocsánat, nem akartam nyavalyogni, de így érzek. Lehet csak a hormonok, viszont nagyon rossz. )



2018. febr. 1. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kicsit legyél magabiztosabb. Ne becsüld alá magad. Próbáld építeni az önbizalmad. Ha gondolod írj. Talán tudok szolgálni pár hasznos tanáccsal. :)
2018. febr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
komoly önértékelési problémáid vannak, szólj a háziorvosodnak, kérj beutalót pszichiáterhez (az majd elküld pszichológushoz és kiderül, hogy pontosan mi a bajod).
2018. febr. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, mások élete sem tejfel, mindenkinek megvan a maga problémája, nehézsége, nekem is, neked is, mindenkinek, csak kívülállóként nem veszed észre.
2018. febr. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretnél beszélgetni erről?
2018. febr. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!