Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az exemnek már más pasija...

Ha az exemnek már más pasija van, de még mindig velem beszélget és velem szeretne találkozni az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Szóval úgy van a dolog hogy az exemnek pasija van. Jól elvannak meg minden de, a csaj még mindig engem hiv föl legtöbször, ha gondja akad engem keres (nem kihasználás céljából) és ezek után is velem szeretne találkozni elég sokszor. Szerintetek ez mit jelent?

2018. febr. 2. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fenn tart teged masodhegedusnek. ha nem jonne be az uj pasijaval a dolog, akkor kibekulne veled mert rajon hogy mekkorat tevedett
2018. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen énis erre gondoltam legelőször, de ahogy elnézem ők elég jól elvannak már egy hónapja körülbelül..
2018. febr. 2. 20:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Most még elvannak idővel majd változik és akkor elővesz téged.
2018. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Igen, lehet csak meg "talonba" akar tartani, de a legjobb ha megbeszelitek h mi ez az egesz.

Miota szakitottatok?

A legjobb azert lenne ha megbeszelnetek, mert ha teged nagyon izgat akkor ezzel csak magadat gyengited es magadnak teszel rosszat ha mind ezen kattogsz. Azt ajanlom h mihamarabb le kene rendezni a beszelgetest valamilyen formaban (tapasztalatbol mondom). Ha meg ugy erzed hazudna, akkor tok mindegy, te nezz elore, s ha tenyleg kell neki valami, majd ugyis szol, tesz erte.

2018. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló : kb fél éve szakítottunk egy ideig nem beszéltünk aztán ő egyszercsak hívott, ugytünt hogy talán megint összejön valami de mégsem aztán most ez van amit legelőször leirtam fent.

És nekem nem tűnik úgy hogy hazudna bármiben is mindig őszinték voltunk egymáshoz akármiben.

2018. febr. 2. 21:44
 6/14 anonim ***** válasza:
t h o t
2018. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

#4 Igen, mondjuk ha szemelyesen beszeltek akkor nyilvan latod h hazudna vagy nem.De az a fel ev kicsit sok, azota a uj parjaval van?

En is igy voltam, engem egy 2honap utan hivott fel, hogy hogy vagyok stb. es o is kapcsolatban van, de vegul megbeszeltuk, igaz uzenetbe h akkor mi volt ez, csak az a baj h en sokat vartam h megkerdezzem, mert a buszkesegem, de rajottem h az egeszsegem tobbet er es most mar jol erzem magam es tudom h letudtam (meg ha hwzudott is volna, v nem,mert tole kitelik, mar nem erdekel). Tedd te is igy, es ha eloben beszeltek, valoszinu fogod rajta latni h mit akar, hol tart.

2018. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az új pasijaval kb egy hónapja vannak együtt, és azalatt a félév alatt is beszélgettünk rengeteget, legtöbször ő hívott ő írt smst, olyan hetek is voltak hogy csak ő hívott, nekem nem is ált szándékomban beszélni vele. S mindez a szakítás után volt.
2018. febr. 3. 00:05
 9/14 anonim válasza:
Valoszinu azert hivott, irt, mert meg kotodott hozzad, s most jott egy uj, akivel megprobalja, de meg nem tudja h all vele is. Valoszinuleg ossze van zavarva h mit h tegyen.
2018. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Leghamarabb az fog történni hogy,ha még tovább hívogat azt az új pasija nem fogja jó szemmel nézni s othagya őt ezért s megint otleszünk mint fél évvel ezelőtt
2018. febr. 3. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!