Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van esetleg olyan itt, aki...

Van esetleg olyan itt, aki pszichológiát tanul, vagy már pszichológus? Szeretnék egy ilyennel beszélni.

Figyelt kérdés

Pár problémámban segíthetne.

Az olyanokra nem vagyok kíváncsi, akik pszichológusnak adják ki magukat, de nem azok!



2018. febr. 2. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen a helyen nem valószínű, hogy találni fogsz egy valódi pszichológust, aki ingyen vállalna itt szakrendelést. Javaslom, hogy inkább ne félj felkeresni élőben egyet, ha válságban érzed az életed, manapság már nem bélyegzi meg a társadalom azokat az egyéneket, akik lelki segítségért szakemberhez fordulnak. Ugyan szakmámat tekintve nem vagyok pszichológus, azonban ha esetleg megengeded, meghallgatnálak szívesen, hátha lenne rálátásom a problémáidra.
2018. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok végzett pszichológus, de elolvastam pár ezer oldalt a témáról. Ha gondolod, írj privátban, de kérlek, csak röviden. Elmondom a meglátásaimat.
2018. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze,keress nyugodtan. 9000/óra. Természetesen számlát adok.
2018. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

ez nagyon jó


hm hát ez is a gyakori kérdésekhez tartozik

akkor miért nem lehetne találni

pszihológust? sok embernek szüksége lenne itt szerintem


kötelező is lenne , az még jobb lenne

sok örült sátánista van itt


elnézést de le kellett irjam

nekik nagy segitség lenne

hogy ne a sátánhoz forduljanak

hanem az Istenhez

2018. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!