Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy 14...

Mit gondoltok arról ha egy 14 éves lány cigizik? Ez gáz?

Figyelt kérdés

2018. febr. 4. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel.
2018. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
"A kis hülye"
2018. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Kortól függetlenül cikinek tartom.
2018. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha ilyen hamar el akarja rontani a tüdejét, hajrá.

Szerintem a cigi önmagában rossz dolog, de a te életed, a te döntésed.

2018. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Ez inkább a mentális egészség kategóriába való.
2018. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Én 15 évesen "kezdtem" el, azért idézőjel mert sose voltam rászokva teljesen, de leszokva se vagyok róla teljesen azóta se.

Akkoriban menőnek tűnt, sokunk akkor próbálta ki, a társasági élet is a cigizők körül forgott, aki nem dohányzott, az a padban ült, vagy suli után hazament. A többiek mind-mind, aki utána soha többé nem dohányzott, még az is kipróbálta. :)


Semmit nem jelent, csak azt, hogy nincs új a nap alatt.

2018. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pontosan ez mindig is úgy volt mint ahogy az utolsó mondja. Csak az a baj hogy ennek a 3/4de tényleg rá is szokik egy idő után, ezért van ennyi cigi.
2018. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az én időmben is cigiztek rengetegen a 14 évesek közül, én is akkor próbáltam ki először.


Nem gáz, én is azt hittem hogy ettől már felnőttesebb vagyok, na meg az osztályban mindenki cigizett aki menőnek számított. Az a gáz, ha rászoksz (ami nem nehéz, nálunk is mindenki mondta hogy "abba tudnám hagyni ha akarom", aztán azóta nem sikerült nekik). Na meg az is gáz, hogy utána büdös vagy, és a fiúk jobban szeretik az illatos lányokat mint a hamutál szagú lányokat.

2018. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nem gondolok semmit, csak azt,hogy ezt majd lehet , hogy kesobb banni fogja, amikor kinkservek kozott fog probalkozni a leszokassal. amugy addig es azutan is az " o baja". egyebkent en is cigizgettem 14-15 eves koromban, hazibulikon, ( 1-2 szal havonta vagy ilyesmi ( ez is mar jo 12 eve volt), megsem szoktam ra akkor, csak majdnem 4 evvel kesobb, 18. sznapom kornyeken, es szivtam egeszen 2017. december 31-ig, mert jan 1-el letettem a cigit es nem gyujtottam ra mar 34 napja, 13 oraja es 24 perce, de hat ki szamolja??? :D
2018. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodálkozz, ha a felnőttek furcsán néznek egy 14 éves cigiző gyereklányra. Engem nem érdekel különösebben, de azért remélem, a szülei még időben megtudják és elbeszélgetnek vele a függőségekről.
2018. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!