Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti odaértek a délután 6-kor...

Ti odaértek a délután 6-kor záró boltokba?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy lehet rendelni is...


Egy hobbiboltból nem lehet rendelni pl. kartonpapírt, hiszen többek között azt se tudod, hogy milyen kell. Az eladóktól pedig adott esetben szívesen kérdezel. A plázákban levő (tovább nyitva tartó) boltok sokszor kisebbek, több a vásárló, az eladóknak kevesebb ideje van segíteni.

Ugyanez bioboltról, természetgyógyász boltról, különböző szervizekről, különböző érdeklődési körök, hobbik köré építő boltokról.


Hétköznap sokszor 6-kor végzek én is, de ha ötkor is, nagyon kell rohannom és kb. háromnegyed körül érek az adott boltokba.


2018. febr. 4. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, amíg irodaidőben dolgoztam csak hétvégén maradt időm ilyenekre.
2018. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én odaérek, mert nincs megkötve, hogy mettől meddig kell dolgoznom. De átérzem a problémád. Sokan vannak így sajnos!
2018. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hétvégén 1-2-ig vagyok suliban.
2018. febr. 4. 16:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Nemrég váltottam munkahelyet, most jobb a munkarendem és nincs is annyira kieső helyen a cég, mint az előző, így több korán záró üzletbe oda tudok érni, ha kell. Ha valahova nem tudok odaérni, akkor apámat kérem meg, mert ő már nyugdíjas, és így kevésbé kötött az ideje, el tud menni napközben is boltba, tud fogadni futárt.
2018. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem kicsit kieső, majdnem külváros. Normális pékség sincs.
2018. febr. 4. 16:55
 6/13 anonim ***** válasza:

Én 4-ig dolgozom, így simán odaérek. Ráadásul sokat autózok a telephelyeink között, így ha valami nagyon kell, akkor útközben megoldom.

Azt gondolom az a legnehezebb pl. egy lakóhely váltásnál, hogy megtaláld a neked megfelelő boltokat. Ez alatt értendő nyilván, hogy neked nem jó az, ami 6-kor zár. Nézelődni kell, informálódni hol tudnád még is megoldani. Régen pl. a mamuttól nem messze volt egy hatalmas hobbi bolt, ami estig nyitva volt, de bioboltot is biztosan találni plázákban hosszabb nyitvatartással. Kicsit macerásabb, de nagyobb városokban azért mindent megtalálni.

Valahogy a vidékiek is megoldják, ahol pláza sincs és tényleg bezár minden 5-6 körül.

2018. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Metionin ***** válasza:
Azokba délelőtt megyek vagy napközben, mert legtöbbször délután dolgozok és este 8-9-kor végzek. Vagy bent vagyok reggeltől estig de több óra kimarad napközben és akkor elugrok a boltba. Nagyáruházba szívesebben megyek hétvégén és este mert akkor kevesebb az ember de az ilyen speckó boltokba inkább megyek munka előtt vagy így közben.
2018. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egyik kedvenc, hatig nyitva tartó boltom tőlünk 1 megállónyira van. De hiába, ha a munkahelyemről tizensok megálló... Írd és mondd két havonta jutok el a nyitvatartási idejükben.


Pláza konkrétan nem esik útba.

De a plázai ilyesmi boltok nem jók, lásd kérdéskiírás.

2018. febr. 4. 20:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Én Budapest belvárosában dolgozok, mégis előfordul, hogy még az este tízkor záródó élelmiszerboltba se érek oda, úgyhogy vásárolhatok be drága pénzért az éjjelnappaliban. Rendelni nem szeretek, telefonfóbiás vagyok, ha el akarok menni valamilyen különleges boltba (bútort, írószert, ruhát, munkaeszközt venni), akkor muszáj eljönnöm előbb a munkahelyemről, ami pénzkiesés. Szóval nagyon átérzem :(
2018. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó munkaidőd lehet. :(
2018. febr. 5. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!