Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a weeabook-ró...

Ti mit gondoltok a weeabook-ról, bronyk-ról és a furryk-ről?

Figyelt kérdés
Nekem speciel egyik csoporttal sincs bajom, de érdekel mások véleménye.

2018. febr. 5. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom hogy míg rájuk nem kerestem azt sem tudtam micsodák, de sok vizet nem zavarnak, ugyhogy elférnek ahol vannak. :D
2018. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Bitófára velük
2018. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Velemenyem epp van: feltunesi viszketegseges szerencsetlen luzerek.


De mivel nem sok vizet zavarnak, masnak nem artanak az ostoba hobortjaikkal, kit erdekelnek...?

2018. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sem zavarnak senkit, szóval nincs velük bajom, de valószínüleg sok mentális problémájuk lehet (persze kivételek mindig vannak, de ezeknél a csoportoknál nem túl sok).
2018. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
A bronykat rühellem, mert emlékszem pár éve miattuk nem lehetett úgy rákeresni a my little ponyra, hogy ne találtál volna valami bizarr fétis rajzot az amúgy gyerekeknek készült lovakról, de a másik kettő annyira nem zavar. Vannak rosszabb dolgok is annál, mint az, hogy felnőttek szeretnek jelmezbe öltözni, hogy így vezessék le a stresszt.
2018. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem káros másokra nézve, magukra nézve pedig egyáltalán nem. :) Éppen ezért nem ítélem el őket, mert nem jogos.

Az a véleményem róluk, hogy merészek, mert vállalják a cseppet sem megszokott stílusukat, érdeklődésüket, hobbijukat (sokan vannak, akik maguk készítik a jelmezüket cosplay-hez, vagy a fursuit-jukat). Feldobják az amúgy szürke tömeget, amikor látom őket a Mondocon napján az utcán közlekedni. Furry-ket és nem láttam még idehaza, de anime szereplőknek öltözött embert sokat. Egyet láttam kigurumiban (állatot formáló kezeslábas) is.

Brony-t egyet ismertem, akiről senki meg nem mondaná, se külsőre, személyiségre pedig pláne nem. Őt egy rendkívúl értelmes, és tanult embernek ismertem meg. (Villamosmérnök, amúgy.) A MLP:FIM -habár én nem nézem- nem csak a gyerekek számára élvezhető, hanem olyan elemeket is tartalmaz, amelyeket az idősebbek értenek. Rejtett társadalomkritika, és utalások.

Egyébként a furrység nagyon bejön nekem, de se annyi pénzem, se annyi szabadidőm, se olyan kézügyességem nincs, hogy egy jelmezt (fursuitot) készítsek, vagy vegyek.

[link]

Ez valami csodás, például.

2018. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Én elég toleráns vagyok s amíg nem másznak bele az életembe a legkirívóbb furry fétisekkel (sajna belefutottam párba életem során. mindig kíváncsi fajta voltam), addig nincs velük bajom. Simán rajzolnék pénzért furry karaktert, ha tudnék már eléggé rajzolni :D

Az első csoport definícióját most kerestem meg, nem tudom, beletartozom-e, talán annyira nem erős az esetem, na ők zavarnak messze a legkevésbé, kivéve, ha irritálóak. Én még a yaoi fangirlöket is jól tolerálom, tényleg nincs bajom mások ízlésével, amíg az bizonyos tág keretek között marad, csak ne másszanak bele vele az életembe túlzottan.


Azt tapasztaltam, hogy a furryket nagyon tudják utálni az emberek... Úgyhogy nem irigylem őket.

2018. febr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Ezekkel a szokásokkal maguknak és másoknak sem ártanak, tehát nem jogos őket ezért elítélni.

Most vettem észre azt a kis fogalmazási hibát, amit az imént kijavítottam. (Az előző válaszadó vagyok, habár szerintem ez egyértelmű.)

2018. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
*előző előtti válaszadó; azóta jött új :D
2018. febr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Ubdorito.
2018. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!