Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti minden nap másik ruhában...

Ti minden nap másik ruhában jártok?

Figyelt kérdés
Mennyi ruhátok van?
2018. febr. 6. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire. Manapság van, hogy kétszer veszek fel egy pólót, ha csak egypár órát voltam benne és nem izzadtam bele meg semmi.

Nadrágot sem mosok napi egyet, a pulóverek is hosszabb távúak :) Fehérneműt cserélek, persze.


Passz. Egy méter széles a ruhásszekrényem, abba belefér az is, amit sosem hordok, plusz a fellépőruhák, játszóruhák... Csak a kabátok vannak másutt.

Mosáskor még nem fogynak el a tiszták, igaz, ketten vagyunk.

2018. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kevés ruhám van, ezért a nadrágot akár másnap is felveszem. Felsőt igyekszek cserélni naponta. Persze állandóan mosom, szerencsére gyorsan szárad.
2018. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Van 5 farmerom, 2-3 napig hordom ua azt, kevesebb ha koszos lesz, póló, alsónemü, zokni minden nap tiszta, van kb 2 heti váltás (egyébként kevesebb lenne, csak utazás miatt vettem ennyit)

18/L

2018. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Igen minden nap! Maximum esetleg 2 nap ha felveszem ugyanazt a ruhát!
2018. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Van elég sok ruhám... Régebben 2-3 napig is jártam egyben, de mostanra már "igényesebbé" váltam
2018. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Pólót, zoknit, bugyit és melltartót minden nap cserélek. A nadrágokat/szoknyákat váltogatom, nem kell őket olyan gyakran mosni, pláne a farmerokat. Pulcsik/kardigánok is bírnak több hordást.
2018. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap másik gatyát veszek fel, így vasárnap már 7 van rajtam.:)
2018. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nadrágot nem, de alsóneműt, pólót, pulcsit minden nap váltok. Amikor mondjuk irattárban voltam fizikai melón, ott erre kevésbé figyeltem, oda olyat vettem fel munkához, ami koszolható, mert borzasztóan poros volt a hely, és volt olyan rész, ahova több réteg ruhát kellett felvenni. Na, ez nem tartott sokáig szerencsére, de ilyen is volt. Most kulturáltabb helyen vagyok, itt azért erősen ajánlott a tiszta, kulturált öltözet.
2018. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Farmert nagyjából heti rendszerességgel váltom, pulóvert olyan heti kettőt veszek fel. Nem számolva a hétvégéket, estéket mert arra van otthoni ruha. Alsó ruházatot mint póló, gatya, zokni naponta cserélem természetesen.
2018. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Metionin ***** válasza:
100%

A pulóvert meg a nadrágot felveszem többször, a többit nem.

Egy normális szekrénynyi ruhám van (vállfás rész + 3 polc).

2018. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!