Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rockerek, metálosok! Ti...

Rockerek, metálosok! Ti megsértődnétek ha egy egy másik ugyanehhez a szubkultúrához tartozó ember metálvillát mutatna nektek az utcán?

Figyelt kérdés
Bocsánat a hülye fogalmazásért és kategóriáért.

2018. febr. 7. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért sértődnék meg?? Simán visszamutatnám neki :D

Állati frusztráltnak és hisztisnek kell lennie valakinek ahhoz, hogy rocker létére ne vegye a lapot és ilyesmin megsértődjön.

2018. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm választ :D

Nekem is kifejezetten fel szokta dobni a napom ha van egy ehhez hasonló helyzet, csak nem tudtam hogy idősebbek ezt hogy vennék tőlem.

(Tekintve 13 éves vagyok)

2018. febr. 7. 20:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Biztos lesznek olyanok, akik ha ugyan nem is sértődnek meg, de nem lesznek vevők az ilyen utcai bratyizásokra, de ha jó embert fogsz ki, akkor igenis elsülhet normálisan a dolog :D


1. voltam

2018. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem olyanokra gondoltam akiken látom hogy olyan "fel fogok darabolni mindenkit ha valaki hozzámszól" arccal mennek :D
2018. febr. 7. 20:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Helyes, akkor nagy baj már nem lehet :D

Amúgy halál laza arcnak tűnsz, csak így tovább :D

2018. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na én pont úgy nézek ki, hogy "fel fogok darabolni mindenkit, ha valaki hozzám szól". De csak külsőleg! Ha ördögvillát mutatnál nekem, simán visszamutatnám, és mosolyognék. Nem rajtad, hanem, hogy vannak még vagány, rocker srácok. 42/F
2018. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Firedoom ***** válasza:
100%
Hat nem tudom. Amiota ebbe a szubkulturaba tartozom azota odakoszonok a velem szembe jovo rockereknek/metalosoknak. Nem kell egybol bratyizgatasra gondolni, sima koszones, biccentes es a tobbi. En ugyan ezt vissza is szoktam kapni es ahogy eddig eszrevettem mind a ket felnek feldobja a napjat. Meg az is elofordult, hogy olaszban akadtam ossze metalosokkal es meg ok is mosolyogva viszonoztak a dolgot. Szerintem csinald nyugodtan 20f
2018. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy, reflexből visszamutatnám. Nyáron egy 5 év körüli gyerek mutatott nekem metálvillát amíg a bőrgatyás rocker apukája sorban állt egy büfénél. Meg egyszer elengedett egy kamionos, neki én mutattam és visszamutatta :D Olyan is többször volt, hogy random fickók mutattak nekem metálvillát amikor elmentem előttük biciklivel vagy megláttak a villamos üvegén át.
2018. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, nem sértődöm meg, miért tenném, viszont szerintem kicsit gáz az egész. :D
2018. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt hogy Tankcsapdás polóban voltam és elmentem három srác mellett és elkezdtek egy Tankcsapda számot énekelni mikor elmentem mellettük. Az sem volt gáz. Az meg hogy valaki metálvillát mutatna főleg nem lenne gáz.
2018. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!