Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dohányosok, ti ügyeltek arra,...

Dohányosok, ti ügyeltek arra, hogy ne zavarjátok nemdohányzó társaitokat és betartsátok a szabályokat?

Figyelt kérdés
Minden tiszteletem azoké, akik figyelnek arra, hogy ne a másik arcába fújják a füstöt, vagy a kijelölt dohányzóhelyeken füstölnek, de sajnos ez a ritkábbik eset, pl. a buszmegálló közepén szívják sokan a cigijüket, pedig érthetően ki van plakátolva, hogy tilos. A gyomrom felfordul a cigi szagától, sokan nem képesek figyelni a másikra, pedig meg lehetne oldani. Volt már, hogy cigiző ember mellett sétálva alig éreztem valamit, mert figyelt rá, hogy ellenkező irányba fújja a füstöt. Nem kötekedni szeretnék, de kérlek kicsit legyetek figyelmesebbek!
2018. febr. 9. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Amennyire lehetséges ügyelek erre. Nem fújom mások arcába a füstöt, stb. Csak halkan jegyzem meg a cigifüst elleneseknek, hogy ha egy forgalmas út mellett sétáltok és nagyokat lélegeztek a benzingőzből az sokkal károsabb, mintha néha rátok meg egy kis cigifüst. Ezt nem provokációnak szántam
2018. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%
Én, mint nem dohányzó vigyázok a dohányos testi épségére, hogy ha pofámba fúja cigi füstöt ne verjem halálra :)
2018. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es, ezzel tisztában vagyok, minden reggel munkába menet érzem, milyen borzasztó rossz a levegő. Nem is szeretek sokat sétálgatni forgalmas utak mellett, több kárt okoz, mint hasznot.
2018. febr. 9. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dohányzok, viszont csak azokat a dohányosokat ítélem el, akik túl közel jönnek hozzám, mégha távolodok is tőlük, valamint az utcán elég idegesítő, hogy kitárt karral, cigivel a kézben sétálnak sokan. Mindig figyelnem kell rá, hogy nehogy nekem nyomják a csikket, és kiégesse a ruhám.

Akik pedig láncdohányosok, és érződik rajtuk a tömény dohányszag, azokat irritálónak tartom, elviselni se tudom a szagát, köhögök tőle.


Vannak normális dohányosok, de sajnos sokan nem veszik észre magukat, megdöbbenve tapasztalom, hogy képesek kisbabák mellett is dohányozni például.

2018. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak félig vagyok dohányos. Vannak időszakok amikor elkezdek egy-két hónapig szívni, utána meg hónapokig nem.


Én is utálom más füstjét szívni, így odébb szoktam állni ha jön valaki a járdán (nem sétálva cigizek, hanem egy helyben állva). Meg a csikket is kidobom a kukába. Sőt ha másokkal dohányzok egy épület előtt ahol van kuka is, és ők a kuka MELLETT a földre dobják, akkor is le szoktam cseszni az embereket.

2018. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönet minden dohányosnak, akik figyelnek nemdohányzó társaikra!

Sajnos én is kifejezetten sok nemtörődöm anyukával találkoztam már, akik a babájuk/kisgyerekük mellett füstölnek, borzasztó látvány ez, ennyire leszarni a saját gyerekük egészségét, elszomorító.

2018. febr. 9. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Én alapból nem szoktam rágyújtani például járdán sétálva, ha annyira ráakarok megkeresem az első kicsit félreeső helyet vagy egy olyan kukát aminek van hamutartó az oldalán és amellett állok addig.
2018. febr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Aki a megállóban dohányzik, azt a busz alá kívánom lökni!
2018. okt. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!