Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Sosem fog elmúlni...

Mit tegyek? Sosem fog elmúlni ez az állapot?

Figyelt kérdés
14 és éves lány vagyok. Jelenleg 7. osztályosként egy falusi iskolába járok. Kitűnő tanuló vagyok, rengeteg matek, biológia és angol versenyen nagyon jó (2. 3.4.) helyezést értem el. Nagyon szeretek tanulni, azonban iskolába járni utálok az osztálytársaim miatt....Rengeteget bántanak fizikailag és lelkileg is...Leginkább a kinézetem miatt, mert későn érő típus vagyok.Leírhatatlan fádalmakat élek át miattuk. Reggel, mikor az iskolába megyek görcsöl a hasam és hányingerem van... A vérnyomásom is magas, gyógyszert szedek rá... Az iskolában szünetben néha pedig elbújok és csak sírok, plusszban még remegek is. Nincsenek barátaim, csak a tanáraimmal beszélgetek a suliban, mert ők nagyon kedvelnek engem... Ez nem mehet így tovább. Sajnos az iskolaváltás nem jöhet szóba. Mit tegyek, hogy ne érezzem magam rosszul a suliban?

2018. febr. 10. 19:27
 1/4 anonim válasza:
Írj nekem :)
2018. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
drága sose add fel. ha szeretnél erről beszélni írj,pontosan ugyanezen mentem át én is! kitartás:) 18/L
2018. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tanuljál jól, akkor felvesznek gimibe, ott már nem lesznek hülyék.


De még gimik közt is nagy különbség van.


Náluk pl. 4,8 az évfolyam érettségi átlaga!

[link]


(Külvárosi gimihez képest is feltűnt a különbség, amikor egyszer sítáborból hazafele a buszukkal jöttem.)

2018. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt 4,95-ös érettségi átlagú osztályuk is...:)
2018. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!