Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés mostanában...

Mi ez az érzés mostanában éjjelente mikor felébredek egy pillanatra?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy köze van-e az ágyhoz,de azóta van mióta ezt megvettem egy sráctól 1 hónapja.Felébredek 1-2 pillanatra éjjelente,és elönt valami nagyon jó hála érzés.Oka nincs különösebben,csak valami olyasmi gondolatok,hogy hálás vagyok amiért van min-hol aludnom,meg meleg van a szobában,szóval ilyen nagyon pozitiv biztonságérzet.Aztán persze utána egyből eszembe jut hogy na megint mennem kell ma is dolgozni,meg egyéb gondok,és visszaalszok.Szerintetek mitől lehetnek ezek az érzéseim,ha soha nem voltak ? (nem vagyok vallásos)
2018. febr. 11. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdesz felnőni, és érzékelni, hogy egyáltalán nem természetes, hogy olyan kényelemben élj, amilyenben valószínűleg eddig is éltél. És ennek kapcsán ott mocorog benned az is, hogy vajon van-e Isten, és ha nincs, akkor honnan van ez a sok jó, pl. a biztonságérzet.
2018. febr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hol aludtál előtte?


Nekem az a nehéz, hogy szinte végtelen a lista amit még rendezni lehetne. és ezért nehéz így megpihenni.

2018. febr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem élek jómódban,hónapról-hónapra evickélek már egy éve lassan,és a kiutat keresem,hogyan lehetne több pénzem.Eddig egy sima matracon aludtam,mert nem szeretem az ágyakat,tehát nagyon közel a földhöz.Most meg hogy rendes magasságban alszom,teljesen más az érzet.
2018. febr. 11. 09:56
 4/6 anonim ***** válasza:

:D én is a földhöz közel alszok most, egy olyan valamin, ami előtte egy kanapénak a teteje volt. de eltört a vas része a kanapénak ezt meg valaki odaadta. átérzem :)


Tök vágyom én is egy jó ágyra. Még soha nem volt. Most már vehetnék amúgy, csak ahhoz talán kellene egy stabilabb hely.



Meg ezt is eltudom képzelni talán amiről írsz. Szerintem ennek a hálának nincs ilyen jól megfogható valamije. Most besüt az ablakon a nap és ha becsukom közben a szemem, akkor van egy kis ilyen bemélyülés, ahogy átmelegít. Nem tudom ez ilyesmi e. Ilyen kis tisztás. Szél csend érzés.

2018. febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is eltört az ágyam,úgy maradt meg a matrac :) Jófogáson szereztem olcsón,de jót,pont kifogtam :) Lehet maga a földnek is van olyan kisugárzása,ami nem biztos hogy jó,ha nem jó helyen van a matrac.
2018. febr. 11. 11:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is érzem, hogy fentebb. Van egy másik kinyitható kanapé, de az olyan, hogy az egyik felén szinte kiállnak a deszkák :D de az amúgy ülő része nem olyan rossz, csak vékony. Ha oda még ráterítek valami polifómot, vagy valamit, akkor néha alszok ott. És érzem, hogy más. Én arra gondoltam, hogy lehet a levegő, meg a hőmérséklet másabb fentebb. Nem tudom. Meg így, hogy ez nem adott érzi az ember milyen lehet kint, tényleg a földön. Hogy nem egy kicsit rosszabb. Bár valamiért lehet ők is hálásak. Szép lenne, ha igen.
2018. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!